Jsme…

Jsme správkyní jednoho menšího hobbymarketu, kde se specializujeme na prodej zahradnických věcí, věcí na úpravu domu, a tak podobně. A fasáda naší prodeny už na tom nebyla dobře. A bylo to samozřejmě značně nereprezentativní, takže bylo potřeba s tím něco udělat. Byla nejenom hrozně špinavá, ale na některých místech byla i plíseň.  Takže muselo jako první na řadu přijít čištění, a potom pokud možno i vymalování, protože už to vážně nebylo úplně nejlepší. Takže jsem začala hledat na internetu na téma nenechte rozšířit plíseň, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem úklidovou firmu. Tato firma měla skutečně skvělé reference, tak jsem naznala, že to bude to pravé. Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci. Domluva s nimi byla opravdu perfektní. A stejně tak i jejich odvedená práce. Fasáda byla skvěle čistá. A díky jejich nátěru bude fasáda čistá a bez plísní opravdu dlouho.

 

Antimikrobiální…

Antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny.

 

Díky…

Díky tomu  trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Takže je to nejlepší věc, jakou si na ochranu vaší fasády můžete pořídit. A SERVIS LIPKA, s. r. o.