Pracuji…

Pracuji v zahradnictví a nedávno jsem musela řešit vážně nepříjemnou situaci. Protože jsme měli problémy s naší fasádou. Působila už vážně hodně zašle, byla špinavá a flekatá a tak všelijak. Ale pořád jsme její čištění odkládali, měli jsme na starosti moc dalších věcí. A doplatili jsme na to. Protože se na fasádě udělala plíseň. A s tím jsme už prostě nic nezmohli. Šíření plísně šlo najednou moc rychle. Tak bylo potřeba, aby se na to podívala nějaká firma. Tak jsme jednu hledala a našla. A mluvím o firmě, která nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Měla skvělé reference a jsem moc ráda, že jsem si ji vybrala, protože odvedla skvělou práci. Jejich antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

 

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. A proto je lepší se obrátit na profesionály a již zmíněný nátěr LSG, protože zbavit se toho vlastními silami je opravdu hodně náročné. A moc vám to nedoporučuji. Je fakt lepší si pořídit nátěr. A to i v případě, že i když příliš špinavou fasádu nemáte. Těmto věcem je skutečně lepší předcházet. Ušetříte si tím tak nervy a i peníze. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A jejich služby navíc nabízí za velmi slušnou cenu. Je pravda, že nejsou nejlevnější, ale z hlediska poměru cena výkon na lepší firmu jen tak snadno nenarazíte. Byli jsme s nimi moc spokojeni. A SERVIS LIPKA, s. r. o.