Poslední dobou za mnou začali chodit mí zaměstnanci se stížnostmi na externí firmu. Která se starala o mytí oken v celé kancelářské budově mé firmy. Donesly se mi tak stížnosti na špatnou kvalitu práce a neprofesionální chování zaměstnanců firmy. S občasným zbytečným hazardováním při výkonu práce.

Jak mít čistá oknaČistá okna v bytěProstředky na mytí oken

Určitou dobu jsem vše pozoroval a musel jsem dát svým zaměstnancům zapravdu a sám za sebe ještě přihodit nespolehlivost. Protože dodržování termínů určitě nepatřilo k silným stránkám firmy. S firmou jsem si o situaci pohovořil, a jelikož se nezdálo. Že by byla ochotna zjednat nápravu, přerušil jsem naši spolupráci.

Leštění oken

Nezbytná náhrada

Bylo však nezbytné najít náhradu, která by lépe odpovídala našim požadavkům. První volbou se stala firma A Servis Lipka, s.r.o., Mytí oken Brno, která se velice dobře osvědčila. A proto jsme následně navázali dlouhodobou spolupráci. Nikdy si na firmu žádný z mých zaměstnanců nestěžoval, dokonce je to naopak. Mnoho jich firmu chválí. To se neděje často, lidé si většinou najdou čas na to, aby vyjádřili svoji nespokojenost. Spokojenost nepovažují za nutné potvrzovat. Znamenalo to jediné, firma na mé zaměstnance udělala velký dojem.

Čistá okna v kancelářiVýškové čištění oken

I já jsem si všiml velkých změn. Okna nyní byla perfektně čistá a leskla se jako drahokam. Zřejmě za to mohla větší pečlivost pracovníků. Když jsem pozoroval bezpečnost práce zaměstnanců. Zaznamenal jsem mnohem zodpovědnější chování. Keré odpovídalo práci ve výškách. Navíc jsem se z jejich strany setkal pokaždé se slušným jednáním. A prozatím na ně bylo vždy naprosté spolehnutí. A Servis Lipka si své zaměstnance velice dobře vyškolil. Výborně firmu reprezentují a dělají vše pro to, aby byli klienti spokojeni.

Jak udržovat okna čistáTipy na čisté oknaJak nemít na okně šmouhy