Vím, že rybí tuk je prostě hnus, ale je to zdravé, a tak se to snažím jíst. A to nejen já, ale i manžel a děti. Ale jednou se mi povedla opravdu velká katastrofa. Povedlo se mi ho vylít na koberec v kuchyni. A určitě víte, jak to strašně moc smrdí. Takže mi flek na koberci nevadil tolik jako ten zápach. A bylo potřeba s tím něco okamžitě udělat. Snažila jsem se to vyčistit, ale pořád to bylo k ničemu. Snažila jsem se s tím dělat všechno možné, ale nic nepomáhalo. Skutečně nic a můžu vám říct, že všechny ty rady z internetu jsou opravdu na dvě věci. Na nic a na ještě větší nic.

Usoudili jsme,…

Usoudili jsme, že si na to musíme najmout úklidovou firmu, protože ten zápach tam nemohl být věčně a ta skvrna taky nebyla zrovna perlou designukoberce bez alergenůhloubkové čištění koberce koberce. Tak jsme se začali ptát známých po nějaké úklidové firmě. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu Čištění, Praha 9 koberce.  Byli totiž jedni z mála, kteří nepoužívají extrakční metodu čištění, se kterou mám sama velmi špatné zkušenosti.  A navíc měli hromadu dobrých recenzí na internetu, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme. Na čištění koberců používají strojovou metodu, a musím za sebe i rodinu říct, že jsme byli více než spokojeni.

Koberce…

Koberce vyčistili perfektně a neměli nejmenší problém se přizpůsobit našim časovým požadavkům, protože jsme to potřebovali později odpoledne, až čistý koberec beze skvrnbude aspoň jeden z nás doma z práce a dětem jsme to samozřejmě svěřit nemohli. Mě osobně tato jejich služba zaujala natolik, že jsem doma dala sbohem i mytí oken a už si je nechávám čistit pouze od této firmy, protože bych okna mohla drhnout klidně celý den. Ale stejně bych nikdy nedosáhla výsledku, který je A SERVIS schopen vykouzlit. Navíc jejich zaměstnanci jsou opravdu milí. Můžete se na ně spolehnout v jakémkoli ohledu, je s nimi vynikající domluva. Paní na centrále byla opravdu hrozně moc hodná.

strojové čištění kobercůNavíc hned…

Navíc hned druhý den, co jsme jim volali, jsme měli návrh zakázky. To bylo opravdu příjemné překvapení, protože tak rychlé jednání nikdo nečekal. Koberce jsou od nich opravdu krásně čisté. A navíc nabízejí i řadu dalších služeb, takže pokud potřebujete i něco jiného, jako například čištění podlah, nebo mytí oken, také doporučuji se obrátit na ně.

Jistě budou vynikající všechny jejich služby. Já vyzkoušela dvě a jsem nadmíru spokojená. Mám to u nich vše najednou a to se zárukou té největší kvality. Navíc jejich služby nabízí po celé České republice, takže se nemusíte obávat, že by vaši zakázku nepřijali, i kdybyste byli z nějakého menšího města, protože za vámi přijedou opravdu kamkoli. Jsou zde pro všechny, kdo tyt služby potřebuje.