Blížila se oslava našich osmiletých dvojčat, a když se sejde naše celá rodina, tak je nás víc než dost a samozřejmě je tam hodně malou dětí. Ale protože je většina z nás nikdo nechce moc napájet kofolou, kokakolou, a zase nechceme, aby byli na oslavě o vodě nebo šťávě, kterou pijí pořád, tak nejčastěji uděláme několik ovocných koktejlů. A posledně jsme udělali velkou várku bánánovoborůvkového koktejlu, který jsem přelila do velkého džbánu.

Který jsem nechala v obývacím pokoji, abychom nemuseli pořád chodit do kuchyně. Ale tentokrát byli mnohem víc divocí, než bývají normálně. Takže se jim povedlo celý ten velký džbán převrhnout ze stolu na zem. Naštěstí se ten džbán nerozbil, díky bohu, ale celý koberec byl zmazaný. Snažila jsem se to vyčistit, ale zkuste si vyčistit borůvkový koktejl z koberce. Mou poslední nadějí bylo obrátit se na úklidovou firmu.

Snažila…

Snažila jsem se na internetu najít někoho, kdo by měl dobré reference, abych měla jistotu, že to opravdu půjde vyčistit, protože ten koberec nebyl zrovna levný a ještě ke všemu byl zrovna nový a kupovat znovu nový se nám opravdu nechtělo. A nakonec jsem si vybrala firmu čištění koberců, Praha 9 a jsem za to vážně ráda, že jsem si vybrala je, i když jsem s výběrem váhala, protože jejich strojové čištění koberců není zrovna nejlevnější.

Protože odvedli vynikající práci a můžu je všem jedině doporučit. Co jsem ale u nich ocenila nejvíce, že byli schopní přijet brzo. Protože když vám skončí takový koktejl na koberci, tak čím je tam déle, tím se to potom hůře čistí.  A jejich čištění naprosto předčilo moje očekávání. Koberec vypadal přesně tak, jak jsme ho pořizovali. Použili metodu kotoučového strojového čištění, takže na kobercích nezůstaly žádné fleky.

Velmi…

Velmi sem ocenila i přívětivost zaměstnanců. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a slušní a k věcem v dětském pokoji byli velmi opatrní a nábytek, který musel jít pryč, si sami odtahali, což jsem ocenila, protože kdybychom to měli s manželem dělat sami, bylo by toho na nás dva samotný poměrně dost. Jedná se o skutečné profesionály a já jsem s ni moc spokojená. Takže pokud hledáte firmu na čištění koberců, tak u úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. jste určitě na správné adrese.

Navíc nabízejí i další řadu úklidových služeb. Což je určitě výhodou, protože má člověk vše na jednom místě. Takže pokud poptáváte čištění koberců, rozhodně doporučuju strojovou metodu čištění a nejlépe od této firmy. Je s nimi opravdu perfektní domluva a jsou velice milí a odvádí perfektní práci.