Naše firma se nachází v nejvyšších patrech vysoké budovy, takže jejich čištění není zrovna jednoduchá záležitost. Nás úklidový personál se sice o vše pečlivě staral, ale i tak nebylo vždy vše úplně podle našich představ, ale svou náplň práce dělali, takže jsme si nemohli stěžovat.

Ale blížila se velmi důležitá…

Ale blížila se velmi důležitá schůze s naším generálním ředitelem a bylo potřeba dát vše maximálně do pořádku, aby viděl, že u nás vše funguj ta jak má. Takže jsme došli k závěru, že nejlepší bude obrátit se na úklidovou firmu. Proto jsme si sedli k počítači a hledali takovou firmu, která by v co nejkratším termínu naše okna umyla. A tak jsme se podle recenzí rozhodli obrátit se na A SERVIS LIPKA. Měla opravdu nejlepší ohlasy, takže jsme tak měli alespoň nějakou záruku, že by to mělo dobře dopadnout.

A také že ano…

A také že ano a musím za sebe i své další kolegy musím říct, že jsme velice spokojeni, nemáme na ně jedinou, ale opravdu jedinou stížnost. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Přístup k našim oknům je navíc poměrně omezený, ale i s tímto si dokázali sami poradit. Naše budova se navíc nachází ve velmi rušné ulici, kde ke všemu probíhá stavba. Ale pro zaměstnance z A SERVIS to přesto neznamenalo prakticky žádnou překážku. Jejich zaměstnanci jsou totiž proškoleni, aby pro ně nebyl problém umýt okna i ve špatně dostupných místech a ve výškách. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, aby svou prací nijak nenarušovali chod naší společnosti.

I když se jednalo…

I když se jednalo o menší zakázku, protože se jednalo o mytí oken pouze jednoho patra. Vyšli nám ve všem vstříc a chovali se velmi profesionálně a jejich celková organizace ohledně splnění práce byla perfektní. Jediné, na co bychom měli asi upozornit, je cena jejich služeb. Nejedná se o úplně nejlevnější firmu, ale zase si myslím, že jejich cena je zcela oprávněná. Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky, které jsou dostupné, které samy o sobě nejsou nejlevnější. Navíc při takové práci jsou potřeba zkušenosti a fyzická síla a hlavně i nemít závratě. Takže když to všechno sečtete, tak to není zrovna nejjednodušší práce a měla by být po právu oceněna.

Navíc to není drahé…

Navíc to není drahé tolik, že byste si řekli, že je to vyloženě nadsazené. Podle nás je to v pořádku. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak Mytí oken Brno, je jasná volba, protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.