So spoločnosťou A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie okien Bratislava, som sa zoznámila nedávno. Blížili sa narodeniny mojej sestry. Aneta je večne zaneprázdnená. Starostlivosť  o svoju domácnosť, keď vôbec sa tom dá takto povedať, nestíha. Preto som jej chcela k narodeninám obdarovať niečím, čím by som jej trošku uľavila od starostí  s upratovaním. A zhodou okolností, kedykoľvek sme sa so sestrou dostali k tejto téme, si posťažovala, že už by konečne chcela poriadne umyť okná, že sa na nich už nemôže ani pozerať. Ale samozrejme to vždycky skončilo len pri slovách.

prípravky na umývanie okien  Umývanie sklenených plôch a výkladov Umývanie zle prístupných okien

Povedala som si…

Povedala som si, že sestre objednám firmu, ktorá za ňu túto starosť vyrieši. Malo to byť  prekvapenie, takže som potrebovala niekoho flexibilného, kto všetku prácu stihne, zatiaľ čo sestra bude v práci. A v tomto mi na sto percent vyhoveli pracovníci A SERVISU. Nebol pre nich problém prísť v akúkoľvek dennú dobu a slovo naozaj dodržať. Pracovali naozaj rýchlo, pritom veľmi dôkladne. Každé okno umyli vodou a saponátom, poriadne zotreli stierkou a na sucho vyleštili bavlnenou plienkou. Prekvapili ma, že nepoužívajú nijaké leštidlo, ale vysvetlili mi, že by tak na oknách ostávali šmuhy. A naozaj, s ich metódou sa sestrine okná krásne leskli. Takto čisté som ich u nej ešte nevidela.

Umývanie Okien vo výškach veľké presklené plochy, umytí bez starostíUmývanie zle prístupných okien

Pracovníci po sebe…

Pracovníci po sebe všetko dokonale upratali a rozlúčili sa. Keď Aneta prišla a uvidela svoje okná, naozaj ju to dostalo. Mala naozaj veľkú radosť, že má o starosť menej, naviac ešte s takýmto skvelým výsledkom. Vyžiadala si odo mňa kontakt na A SERVIS s tým, že na budúce si ich objedná už sama.

ako umyť okná vo výškachAko dostať staré farby na sklo z okienneotvárateľné okná vo výškach