Odjakživa som rada navštevovala divadlá v Bratislave a zbadala som snáď všetky predstavenia, ktoré sa v nich odohrali. Ako malá som si priala jedenkrát pracovať v divadle a toto prianie sa mi vyplnilo. Som šťastná, že môžem pracovať v tak príjemnom prostredí a stretávať sa s hercami aj osobne. Niekterých si veľmi  vážim, pretože ich poznám už od malička a obdivujem ich už radu rokov. Samozrejme, že prichádza aj nová krv, ktorá posilňuje herecké rady. Ako viete, v divadle to bez kobercov prosto nejde. Tým ako často tam chodí skoro dennodenne veľa návštevníkov, tak sú koberce zošlapané a ušpinené od obuvi. Ale samozrejme nikdo nemôže po návštevníkoch divadla chcieť, aby se prezúvali do papúč alebo si brali aspoň násuvky.. To by potom vypadalo ako niekde v nemocnici alebo múzeu či zámku. Košice koberce, čistenie

čím vyčistiť koberecako odstrániť škvrny na kobercistarostlivosť o svetlý koberec

Takže nezostáva…

Takže nezostáva nič iného, než tie koberce nechať čistiť stále dokola. Funkciu údržby som dostala pod ruku len nedávno, takže som sa musela zorientovať, ako to chodí. Od kolegyni, čo to mala na starosti predo mnou, som zistila, že naposledy, čo boli koberce čistené, tak to nedopadlo podľa očekávania, takže vraj nemám objednávať tú istú firmu, ale mám nájsť úplne novú. To som ešte netušila, že to bude taká kovbojka.

Na internete som si zadala čistenie kobercov Bratislava a nestačila som sa diviť, koľko firem na to existuje. Mezi nimi bola aj tá, čo čistila koberce v divadle naposledy, tak som sa hneď pozrela, čo že to je zač a zistila som, že ponúka čistenie extraktorom. Pretože mi bolo povedané, že túto firmu nebrať, tak som sa zaujímala o ďalšiu metódu čistenia. Zaujala ma strojová metóda čistenia kobercov Bratislava, tak som sa rozhodla pre firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Košice koberce, čistenie,  ktorá práve túto metódu ponúka a zaoberá sa tým.

údržba kobercelacné čistenie kobercovnajlacnejšie čistenie kobercov

Na centrále…

Na centrále som si dohovorila voľný termín, keď nebolo predstavenie. Dostavili sa pracovníci firmy a pustili sa do práce. Nejskôr si pozreli terén, aby vedeli koľko kobercov je potrebné vyčistiť a koľko treba naniesť chémie. Potom aplikovali chémiu, ktorá pôsobí dezinfekčne, zbavuje koberce všetkých baktérií, roztočov a alergénov. To je prosto presne to, čo je potrebné.

Po uplynutí doby pôsobenia chémie, začali kartáčovať koberce veľkým kotúčovým strojom s vysokým šampónovacím kartáčom. Prechádzali ním po celých plochách kobercov, na ktorých vznikla pena s naviazanou špinou. Až ošetřili všetky koberce kotúčovým strojom, pustili vysoko účinný turbo vysávač a odsávali všetku penu z koberca.

Bola to krása pozrieť, ako všetky koberce po vyčistení strojovou metódou opäť ožili farbami a nádherne vypadali. Neodolala som a siahla som  na koberec a  nemohla som uveriť, že je už takmer suchý a krásne nadýchaný. Po tejto skúsenosti som sa rozhodla pre dlhodobú spoluprácu.

Týmto by som  chcela firme A SERVIS LIPKA poďakovať za ich perfektne vykonanú prácu a ich služby veľmi rada odoporučím ďalej.

ľahké čistenie kobercov  rýchle čistenie kobercov  hĺbkové čistenie kobercov