cena mytí okenDnešní moderní doba je velice uspěchaná a hektická. Vše, co dříve bývalo naprostou samozřejmostí, nyní často odsouváme kamsi do středu, nebo ještě raději někam na konec seznamu běžných povinností. Například takový úklid. Špičková výkonná technika a moderní čistící prostředky jej zcela posunuly do nových dimenzí. Již pomalu zapomínáme jak chutná to pravé klasické vysávání, čištění sporáku v kuchyni nebo vany v koupelně…

Rozhodně ale ne všechno se podařilo zrobotizovat, zmechanizovat nebo vyřešit nějakou jedinečnou chemickou směsí. Například takové mytí oken. Stále se jedná o ten stejný rituál, který dědíme z generace na generaci. Vyznačuje se pevně zažitými pravidly, které představují pořádnou dávkou fyzické námahy, ale také odporu, který po generace musíme překonávat.

Nebudeme si nic „nalhávat nebo zkrášlovat.“ Samotné mytí oken, stejně tak jako celá řada jiných domácích prací – zkrátka patří do pomyslné zásuvky s názvem „neoblíbené!“ Určitě je velice málo těch, kteří se těší na předvánoční nebo posezónní čištění, mytí a leštění  té spousty oken v celém bytě či domě.

Lidé…

přípravky na mytí okenLidé již konečně přišli na způsob, jak si v těchto situacích pomoci. Na trhu služeb již dlouhá léta fungují čistící a úklidové firmy profesionálů, které si ten dlouhý seznam neoblíbených prací v domácnosti vzaly, takříkajíc na svá bedra. Ulehčují tím život nám všem. Pochopitelně, že v tomto seznamu na jednom z předních míst rovněž figuruje mytí a leštění oken.

Jedním ze silných a oblíbených hráčů na našem trhu, ale rovněž na středoevropských trzích, je úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, mytí a leštění oken Brno. Více jak dvacet let úspěšné profesionální práce utkvělo v podvědomí tisíců spokojených klientů. Je velmi příjemnou zprávou, že firma A SERVIS LIPKA nikdy neusnula na vavřínech. Naopak, každého dne se snaží své poslání neustále vylepšovat a rozšiřovat.

Stabilně svým klientům nabízí maximum těch nejlepších a nejkvalitnějších služeb. Tyto služby vždy byly a jsou – od samotných počátků firmy – promyšleným a poctivým výsledkem té pravé profesionality. S tou musí vždy jít ruku v ruce preciznost, spolehlivost, kvalita a lidský až partnerský přístup ke svému klientovi a jeho nárokům.

Kromě…

jak na mytí okenKromě těchto zásadních principů, společnost Brno, mytí oken, A SERVIS LIPKA pozorně a vytrvale sleduje nejmodernější trendy a změny v oblasti technologií, používaných chemických prostředcích nebo čistících metod. Všechna progresivní vylepšení a změny samozřejmě zapracovává do svých firemních systémů. Proto tato společnost může každému zákazníkovi nabízet ta nejmodernější a neúčinnější řešení.

Tato skutečnost je jedním z důvodů, proč firma A SERVIS LIPKA disponuje širokou nabídkou odborných služeb, které se váží k úklidovým a čistícím pracem. Přirozeně, že sem také patří odborné výkony svázané s činností, která se zabývá čistotou oken. Tato kategorie obsahuje mytí, čištění a leštění nejen oken, ale také výloh, prosklených fasád, skleněných stěn a to rovněž ve výškách a těžko přístupných místech.

Právě náročné odborné zásahy ve výškách a nepřístupných místech jsou pro laiky značným problémem a většinou na ně dokonce zcela rezignují, nebo je neustále odsouvají… S kvalitní a precizně odvedenou prací A SERVIS LIPKA jsou tak velice spokojeni nejen klienti z České republiky, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Zkrátka –  tato společnost patří v této části střední Evropy k absolutní profesionální špičce.

Zaměstnanci…

pravidelné mytí okenZaměstnanci úklidové společnosti A SERVIS LIPKA jsou dokonale vyškolenými specialisty s dlouholetou úspěšnou praxí. Ve vyvážené kombinaci s moderním, dokonale zvládnutým strojovým parkem a účinnými chemickými čistícími prostředky – nabízejí svým klientům služby, které jsou úspěšně realizovány dle jejich představ a přání.

Firma A SERVIS LIPKA prezentuje dlouhodobě svým klientům jedinečný systém mytí a čištění oken, výloh či prosklených ploch. Vyznačuje se zároveň  dokonalým leštěním a následnou provázaností se speciální ochranou. Díky unikátnímu know-how tato společnost s přehledem zvládá údržbu a ošetření skleněných ploch v různých typech kancelářských budov, průmyslových objektů i atypických staveb.

Aplikovanou metodu s důsledným dodržením firemní technologie je možné bez problémů využít v běžné domácnosti, různých firmách, obchodních a kulturních centrech, nebo také v sociálních zařízeních. Stejně účinná a vhodná je také při mytí a ošetření mimořádně znečištěných ploch. To jednoznačně svědčí o skvělých parametrech firemního systému čištění. Což je také jeden z důvodů, proč si společnost A SERVIS LIPKA dokázala na trhu služeb vybudovat spolehlivou a pevnou pozici.

Základním…

čistá okna bez šmouhZákladním pojmem mytí a čištění oken je ve firmě A SERVIS LIPKA komplexnost. Ve srovnání s ostatními firmami – totiž neošetřuje u oken pouze prosklenou plochu, ale okna jako celek do nejmenších detailů. Firemní technologický postup tak přináší špičkovou konečnou kvalitu a trvalý úspěch. Základ tvoří precizní umytí skel, rámů a parapetních desek. Bez pečlivého ošetření tak nezůstane ani milimetr celého komplexu prosklené plochy.

V případech, kdy jsou okna skutečně výrazným způsobem hrubě znečištěna, je nezbytné proces mytí a čištění oken odstartovat mechanickým způsobem. Staré nánosy prachu, špíny a různé zažrané zbytky stavebních materiálů spolehlivě odstraní pouze kvalitní a velice ostrá škrabka. Ta je v rukou zručného profesionála nezbytnou a nenahraditelnou součástí čistící technologie A SERVIS LIPKA. Až teprve po tomto technologickém kroku lze přistoupit k vlastnímu mytí oken.

Určitě není třeba příliš zdůrazňovat, že tento druh činnosti tvrdě vyžaduje obrovskou míru zkušeností, pečlivosti a opatrnosti. Nejedná se přitom pouze o nebezpečí vážného úrazu konkrétního pracovníka, ale také o skutečnost, že i při vteřinové nesoustředěnosti, lze ostrou škrabkou vážně poškodit samotné okno, rám či parapet.

Důvod…

mytí výlohDůvod našeho pečlivého přístupu je vlastně prostý. Zákazník má se společností A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění a mytí oken Brno přece jasně domluveno  precizní provedení a vysokou kvalitu provedené práce. K těmto jednoznačným požadavkům proto v žádném případě nelze přiřadit sebemenší poškození majetku klienta.

Díky škrabce jsou tak okna důkladně zbavena nečistot a všech zbytků cizích látek nebo materiálů. Tímto zahajujícím krokem celého čistícího procesu jsou okna zákazníka připravena na samotný proces mytí. Ano. Teprve nyní nastupuje na pomyslnou scénu speciální čistící roztok, kterému odborní pracovníci firmy důvěrně říkají „rozmývák.“

Jedná se o vysoce účinný chemický roztok, který v rukou zkušeného odborníka dokáže spolehlivě a velice důkladně vyčistit i tu nejmenší část konstrukce okna. Je také důležité zdůraznit, že „rozmývák“ je kromě své vysoké účinnosti i mimořádně šetrný. Nehrozí proto žádné riziko poškození okna, ani rámu či okenního parapetu.

Pomocí…

mytí prosklených stěnPomocí kvalitního a zkušenostmi prověřeného rozmýváku se okna klienta na dlouhou dobu zbaví všech nečistot i nashromážděné mastnoty. Tato činnost je pro úspěšný konečný výsledek skutečně klíčová. I z tohoto důvodu firemní technologický postup představuje stabilní a stále zdokonalující se součást know-how společnosti A SERVIS LIPKA.

Po operaci kvalitního umytí okna, přichází na řadu rovněž velice důležitá pomoc flexibilní gumové stěrky. V čistící metodě firmy A SERVIS LIPKA má své nezastupitelné místo. Pouze pro objasnění. Leštící chemie vytváří na skle šmouhy. Proto nesmí zůstat na právě umytých oknech žádné zbytky původního leštidla.

Pokud by se tak nějakým způsobem stalo – vytváří se reálné riziko, že řádně neodstraněné fleky a šmouhy, se za krátký čas objeví na skle znovu. To je samozřejmě pro vysokou kvalitu čistící metody A SERVIS LIPKA zcela nepřijatelné. I to je jeden z důvodů, proč tato firma zásadně nepoužívá chemická leštidla!

Jediným…

mytí skleníkůJediným povoleným technologickým způsobem je ve společnosti A SERVIS LIPKA plně funkční a ověřená technika tzv. suchého leštění. Jádrem tohoto systému leštění je síla lidských svalů, kus čisté bavlněné látky a úžasná trpělivost konkrétních pracovníků. Každé okno zkrátka leští tak dlouho, pokud není dokonale čisté a lesklé.

Netřeba planě spekulovat – skutečně se jedná o fyzicky náročnější způsob leštění, neboť použití chemického leštidla je pro každého doslova hračkou. Ovšem konečný výsledek je nesrovnatelný. Suchou cestou vyleštěná okna vydrží mnohonásobně delší dobu průzračně čistá, neboť nečistoty z okolí i ze vzduchu se nemohou tak snadno a rychle usazovat. Důvod je zcela prokazatelný.

Stačí si jen v krátkosti připomenout, že chemické leštidlo dokáže – vlivem klimatických podmínek – velice rychle vytvořit na okenním skle mikrofilm, tedy prakticky neviditelný chemický povlak. Za krátkou dobu se tento film doslova „přemění“ na lepidlo a okna začnou rychlostí blesku přitahovat nové vrstvy prachu a nečistot. Potom již zbývá pouze jediné řešení – nové ošetření oken a nové leštění…

Je tak…

mytí zimní zahradyJe tak skutečně diskutabilní, zda se koupě chemického leštidla vůbec klientovi vyplatí. Je pravdou, že tento způsob leštění je jednoduchý a rychlý. Ovšem i samotné vyleštění není zdaleka tak průzračné. A to i bez toho, že bychom zmiňovali následné problémy s lepivou plochou a novými nečistotami. Nejedná se tedy pouze o zbytečně vynaložené peníze, ale i o výsledek, který nemůže žádného klienta uspokojit.

Poctivý a generacemi ověřený postup suchého leštění klientovi dává očekávanou garanci mimořádné kvality konečného výsledku. Zároveň se také jedná o nespochybnitelnou stabilitu vyleštěných ploch každého vyleštěného okna. Pro společnost A SERVIS LIPKA se jedná o podstatné klíčové prvky, které jsou základem úspěšného, a hlavně kvalitního výsledku každé objednávky.

Vždyť všichni si přece přejeme, aby vyleštěná okna vydržela co nejdelší dobu precizně čistá. Proto máme pro naše klienty a samotná okna skutečně moderní a zajímavé řešení. Díky progresivnímu chemickému prostředku s názvem GlasProtect – dokáže společnost A SERVIS LIPKA prodloužit životnost čistých oken na velice dlouhou dobu. Jedná se zejména o vnější strany oken, která jsou vystavena všem negativním vlivům venkovního počasí.

Proces…

mytí výškových budovProces při kterém se aplikuje prostředek GlasProtect má svůj odborný název. Jedná se o tzv. hydrofobní impregnaci. Smyslem tohoto technologického postupu je již zmíněná výhoda. Umytá, čistá a vyleštěná okna si dokáží díky aplikaci GlasProtect mnohonásobně déle zachovat své kvalitativní parametry.

Postup při realizaci hydrofobní impregnace je následující. Na dokonale čistá a vyleštěná okna se v první fázi nanese nano impregnace, která se nechá 15 až 20 minut zaschnout. Na takto vytvořený podklad se poté ještě jednou nanese vrstva prostředku GlasProtect.

Takto vytvořená nanovrstva je poté pracovníky úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí a leštění oken, včetně realizace nano-impregnace Brno, znovu dokonale vyleštěna, a to do velmi vysokého lesku. Vysoká účinnost, hospodárnost a výhodnost tohoto procesu je ukryta v zásadním faktu. Tím je skutečnost, že při dalších následujících čištění oken již nejsou vůbec potřeba žádné čistící prostředky.

Klient…

mytí prosklených budovKlient společnosti A SERVIS LIPKA si v těchto případech vystačí s čistou vodou. To samozřejmě představuje nejen mimořádnou úsporu nákladů za celkové čištění, ale i vysoký komfort při samotném čistícím procesu. O množství ušetřeného času je již asi zbytečné hovořit.

Jaký je základní princip fungování nano-impregnace?  Aplikovaná hydrofobní impregnace GlasProtect vytvoří tzv. nano-vrstvu, která spolehlivě zajišťuje unikátní proces shlukování nečistot do miniaturních kuliček. Tímto způsobem nashromážděné nečistoty vzápětí – díky vlivu počasí a také vlivem gravitace – „sjedou“ mimo okenní tabule. Udivující na této progresivní technologii je fakt, že tato likvidace nečistot nezanechává na skle vůbec žádné stopy!

Další vlastností této jedinečné samočistící metody je skutečnost, že nano-impregnace GlasProtect dokáže účinně zabránit vzniku vodního kamene, různých druhů plísní a nepříjemných skvrn, které vznikají působením rzi a soli.

Prosklené…

kvalitní mytí okenProsklené plochy ošetřené nano-impregnací rovněž dlouhodobě a účinně chrání před škodlivými vlivy UV záření. Tento progresivní způsob ochrany navíc spolehlivě působí proti nežádoucím změnám materiálových vlastností a celkovému stárnutí konstrukce okna.

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA poskytuje svým zákazníkům – na bezproblémovou funkčnost nano-vrstvy GlasProtect klasickou záruku 2 roky. Zároveň garantuje 100% účinnost celé technologie. Plná životnost odborně aplikované vrstvy však činí 4 až 5 let.

Zásadní výhody spojené s nano-impregnací GlasProtect jsou klíčové zejména pro klienty, kteří jsou nuceni čistit a udržovat okna v rozlehlých objektech. Ošetřování těchto velkých skleněných ploch je vždy finančně i časově náročné. Proto je velice problematické provádět takové čištění v kratších časových úsecích. Systém nano-impregnace proto představuje na úklidovém trhu služeb jedinečný produkt, který dokáže dlouhodobě a spolehlivě udržet okna čistá a lesklá.

Jedním…

čím nejlépe umýt oknaJedním z mnoha případů z nedávné minulosti, který byl úspěšně realizován společností A SERVIS LIPKA, byla objednávka sympatického manželského páru. Zakoupili si svůj druhý byt, jako flexibilní prostor k dlouhodobému pronájmu.

Okna tohoto domu byla v poměrně žalostném stavu. Neboť zde před několika dny skončila svou práci parta stavbařů a řemeslníků. Manželé neměli dost odvahy vyčistit okna ve vlastní režii – proto se s důvěrou obrátili na naší společnost.

Díky…

nanoimpregnace je dobré řešeníDíky dlouholetým a bohatým profesním zkušenostem, dokonale vypracované technologii a odborně velice zdatným pracovníkům – firma A SERVIS LIPKA uvedla okna v novém bytě do perfektního stavu.

Manželská sympatická dvojice byla s konečným výsledkem nejen v maximální míře spokojená, ale hned na místě se rozhodla, že okna v tomto jejich bytě nebudou naší poslední zakázkou. Za několik dní profesionálové společnosti A SERVIS LIPKA již opět čistili a leštili okna – tentokrát ovšem v jejich vlastním bytě. Dlužno podotknout, že opět s velikým úspěchem a upřímným úsměvem obou spokojených klientů.