Priestory našej nemocnice potrebujú naozaj kvalitné služby čo sa týka čistoty a upratovania izieb a príslušných miestností. Čistenie vo výškách Bratislava

Zamestnaný personál má dosť svojich povinností, upratuje hlavne ordinácie, chodby nemocnice, sociálne zariadenia a izby pacientov. To je ich každodenné povinnosťou a náplň práce.

ako vyleštiť okná bez šmúhako na umývanie okienčím umyť okná

V budove…

V budove je však veľa presklených stien, chodieb a sklenených výplní, ktoré delia rôzne oddelenia nemocnice. A práve všetky tieto presklené plochy musia byť čo najčastejšie umývané. Ako je známe, na skle je vidieť každý najmenší nedostatok a naše vedenie si práve na toto potrpia.

Denné upratovanie, je teda na našich zamestnancoch, ale aby sme im ich prácu uľahčili, zabezpečilo vedenie nemocnice servisné cykly umývania u spoločnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., Čistenie vo výškách Bratislava. Ide o to, že 1x za 14 dní, nášmu personálu vypomohli a sklenené plochy umyjú a vyleštia, však na to majú aj skvelý trik, metódu suchého leštenie. Nepoužívajú žiadne leštiace prípravky, ale iba suchú plienku. Pracovníci tejto spoločnosti svojou prácou vôbec nenarušujú chod nemocnice, pracujú v dohodnutých termínoch, ktoré vyhovujú hlavne našim potrebám.

prípravky na umývanie okienako odstrániť polepy z okienumývanie zimných záhrad

Služby tejto spoločnosti…

Služby tejto spoločnosti využívame už dlhšiu dobu a nielen umývanie okien, ale objednávame si aj strojové čistenie podláh. Firma u nás dokonca vykonávala aj postavebné upratovanie, keď sme rekonštruovali detské oddelenie. Vieme, že sa na nich môžeme kedykoľvek obrátiť a vždy budeme spokojní. Čistenie vo výškách Bratislava

Počas našej spolupráce nebol nikdy žiadny problém. Je poznať, že zamestnávajú iba vyškolených a spoľahlivých pracovníkov. Kvalitné čistiace chémie sú samozrejmosťou a šikovné ruky k tomu sú na nezaplatenie.

Spolupráca našej nemocnice s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o. je na tej najlepšej úrovni a môžem každému len odporučiť!

umývanie výkladov   umývanie presklenných stien   umývanie lodžií