Pri výbere vjazdu do garáže je nutné zvážiť niekoľko faktorov, a to najmä technologické riešenie brány, ktoré je koniec koncov kľúčové. Medzi najobľúbenejšie patria výklopné brány do rodinných domov, čo znamená, že krídlo sa vyklápa smerom von z garáže. Hodí sa všade tam, kde je dostatok voľného miesta smerom k stropu garáže, v opačnom prípade nie je výklopná brána tou najideálnejšou voľbou. Pýtate sa, prečo siahnuť po výklopnej bráne? Je kvalitné prevedenie skutočne „alfou a omegou“?

Ponuka výklopných garážových brán

vyklopne garazove branyPrečo práve výklopná brána? Aké má výhody?

Obrovskou výhodou výklopných brán je nízka cena, ktorá vás milo poteší. Brány sú vyrobené z oceľových profilov, ktoré sú žiarivo zinkované, vďaka čomu sú chránené proti korózií. Je len na vás, či dáte prednosť nezateplenej variante alebo zvolíte radšej zateplenú bránu s elektrickým pohonom. Ak v garáži nie sú dvere, do brány môžu byť osadené prechodové dvere, vďaka čomu bude zabezpečený pohodlný prechod, a to dokonca i bez otvorenia brány. A aké sú ďalšie výhody výklopnej brány?

  • Univerzálnosť použitia,
  • Vysoká životnosť,
  • Otváranie i v prípade výpadku elektriny.

Kvalitné prevedenie výklopnej garážovej brány musí byť!

Pokiaľ ste sa rozhodli pre kúpu garážovej brány, iste počítate s tým, že by vám mala slúžiť niekoľko desiatok rokov, najlepšie do konca života. Zabudnite na nekvalitnú bránu, ktorej farbu nebudete vedieť identifikovať po prvej zime. Investujte do kvality a luxusu. V dnešnej dobe si môžete vybrať zo širokej ponuky sortimentu, a teda sa rozhodnúť nielen na základe funkčných, ale i dizajnových vlastností. Ak ste zástancom tradičných materiálov, siahnite po dreve, aj keď treba dodať, že v tomto prípade si budete musieť doplatiť. Pamätajte však, že výklopná brána je skvelá voľba do rodinných domov a všade tam, kde túžite po maximálnom komforte.