Bývame za mestom a náš dom stojí priamo pred prašnou cestou, po ktorej denne síce neprejdú stovky áut, ale už ich je zase dosť na to, aby naše okná bola večne špinavé. A už ma nebavilo to stále umývať. Raz som navrhla manželovi, či by sme si na okná nenechali naniesť impregnáciu, aby s tým nebolo toľko práce. Nemal nič proti. Tak som na internete hľadala firmu, s ktorou už niekto mal nejaké pozitívne skúsenosti. A našla som A SERVIS LIPKA s.r.o., Výškové práce čistenie.

umývanie okien profesionálne

A odviedli vážne…

A odviedli vážne skvelú prácu. Okná sa leskli ako zrkadlo a ich impregnáciu na sklo GlasProtect si nemôžem vynachváliť. Okná sa potom už prakticky nešpinia, a keď sa na nich nejaká špina objavia, tak ju stačí zmyť prúdom vody, čo nie je žiadna práca. Ich zamestnanci boli veľmi fajn, ochotní a veľmi profesionálni. Práca im trvala len chvíľu a nemali sme s nimi najmenší problém. Boli slušní a bola s nimi v pohode komunikácia. A rozhodne počas práce pracovali. Nemali tendenciu každých päť minút odbiehať na cigaretu, čo už sa nám u jednej firmy, ktorá nám čistila koberce, stalo.

umývanie okien vo výškach

Ale tu sa s ničím takým nestretnete. Týmto môžem službu umývanie okien Bratislava jedine odporučiť, pretože odviedli naozaj vynikajúcu prácu. A aj za, podľa mňa, ešte dostupnú cenu. Niekomu by mohla pripadať vyššia, ale vzhľadom na okolnosti, že ich služby sú naozaj veľmi kvalitné, tak si za ne s manželom radi priplatíme. Super je, že ponúka aj ďalšie služby, ako len umývanie okien. Čo je určite výhoda, pretože teraz už vieme, od koho si nabudúce čistenie kobercov máme objednať.