Naše generální čištění koberců nenabízíme jen domácnostem, ale i firmám, gastronomickým podnikům, obchodům – zkrátka všem, který naše služby poptávají. Strojové a hloubkové čištění koberců provádíme pro mnoho   zákazníků, kteří mají své provozovny v obchodních centrech, institucích, úřadech, nebo ve firmách a nevědí Jak čistit koberce Praha. Naše služby jsou ceněny i proto, že umíme vyhovět v termínu, protože u čištění koberců, při větší i menších plochách je důležité, aby při čištění koberců již nebyl na čištění ploše pohyb, a to v celé řadě případů je večer a v noci.

Protože je pochopitelné, že nikdo nechce na celý den zavřít svůj podnik. Protože obzvláště u velkých a prosperujících podniků to za den znamená už ztrátu velké tržby. Takže se snaží ujednat, aby čištění mohlo probíhat buď o víkendu nebo po zavírací době. A tento požadavek pro nás není žádnou překážkou. Protože si uvědomujeme, jak je to pro ně důležité. U tohoto strojového a generálního čištění koberců je nutné dosáhnout toho, abychom uměli velmi rychle a kvalitně strojově vyčistit velkou plochu koberců tak, aby bylo pracoviště, nebo jakýkoli jiný prostor, který je čištění, hned ráno bez problému zahájit provoz a nebyl nijak omezen.

A toto…

A toto se dá ve večerních hodinách v pořádku stihnout. Stačí, když se na to vrhne několik zaměstnanců najednou a dokážou hotové zázraky. V první nejdříve nanesou rovnoměrně nejmodernější šetrnou chemii, která se nechá působit. Kotoučovým rotačním strojem, na kterém je osazen vysoký šampónovací kartáč, se následně zapracuje chemie hluboko do struktury koberce, chemie se nechá chvíli působit, po-té se roztoči a nečistoty odsají vysokotlakovým třímotorovým vysavačem, který dokáže odsát i hrubé a hluboko usazené nečistoty.

Následně vysajeme koberec téměř dosucha a necháme několik hodin úplně vyschnout do zahájení provozu. Takovéto čištění vám zajistí i celkovou dezinfekci koberce, zničí veškeré bakterie a roztoče a námi používaná chemie je sice silná na odstraňování skvrn, ale je zároveň i šetrná. Takže nedráždí alergiky. Tudíž je toto čištěn vhodné opravdu do všech prostor.

Našim…

Našim dalším zákazníkům jsme čistili koberec, který byl ušpiněný od zlatého jelzina. Snažili se to prvně vyčistit sami, ale nedařilo se.  Ovšem základem není umět vždy všechno sám zvládnout. Ale vědět, na koho se obrátit. A kontaktovali právě nás a my jsme už neměli žádný problém s tím se o to postarat.

Koberec jsme bez problému dali do původního stavu a byl s naší prací tolik spokojený, že se na náš začali obracet pravidelně, což nás těší. Protože není pro firmu větší radostí než spokojený zákazník.  A SERVIS LIPKA, s.r.o.