Když jsem se přestěhovala do vlastního bytu, tak jsem pochopila, proč máma vždycky tak nadávala na pořádek u nás doma. Když bydlíte u rodičů, tak je vám to tak nějak jedno. Protože víte, že to není vaše. Ale když už bydlíte ve svém, tak to tak prostě chcete mít hezké. Takže jsem opravdu hodně vyšilovala, když se mi na můj nový koberec v obýváku povedlo vylít černý čaj s mlékem. Snažila jsem se to opatrně vyčistit vodou a mýdlem, ale bylo to k ničemu.

Nakoupila jsem si na to i řadu čisticích přípravků, ale neměly takový efekt, v jaký jsem doufala.  Ale protože to na tom koberci bylo opravdu hodně vidět a já tam o tu skvrnu samozřejmě nestála, rozhodla jsme se si na to najmout úklidovou firmu. A nechám si rovnou vyčistit všechny koberce, co jsem měla Ale se žádnou úklidovou firmou jsem neměla doposud zkušenosti, takže jsem začala hledat na internetu a projížděla jsem nějaké stránky s recenzemi a diskuzemi.

Po…

Po prozkoumání několika firem, jsem se rozhodla pro  A SERVIS LIPKA Recenze čištění koberce Brno. Měla totiž opravdu nejlepší reference ze všech firem, které jsem na internetu našla. A potom, co se svou prací u mě doma skončili, jsem si ještě nějakou dobu nadávala, že jsem se vůbec do toho sama předtím pouštěla. Koberce totiž byly opravdu perfektně čisté a vypadaly prakticky jako nové.

Takže jsem se předtím namáhala opravdu zbytečně. Protože myslím, že i kdybych se snažila sebevíc, tak bych stejně takového výsledku nikdy nedosáhla.  Koberce čistili velkým kotoučovým strojem, kterým koberce kartáčovali. K čištění dále použili speciální chemii, která byt krásně provoněla.  A musím se zmínit i o jejich zaměstnancích. Jsou opravdu moc milí a ochotní, pracovalo se mi s nimi opravdu dobře.

Je…

Je s nimi výborná domluva, na vše odpovídají a reagují velice rychle. Nabídli mi termín do týdne a hned druhý den, co jsem jim volala, jsem měla v mailu návrh zakázky. A nabízí i další služby, což je rozhodně super, že se nezaměřují jen na jednu věc. Proto už se někdy dopředu úklidu neděsím. Protože drobné práce mi zaberou chvíli a ten zbytek za mě udělají zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s.r.o. a to pro mě za velmi příznivou cenu.

S tou dobrou cenou by se mnou možná někdo nesouhlasil – je pravda, že nejsou nejlevnější, ale na druhou stranu odvádí vynikající práci a koberce vydrží čisté opravdu dlouho. Takže se to z mého hlediska vyplatí i finančně, když vezmu, jak dlouho mi koberce vydrželi čisté. Jejich služby nabízí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže za vámi dojedou opravdu kamkoli, kam potřebujete.