Měli jsme doma takovou menší hořčicovou nehodu. Asi jako většina lidí večeříme u televize, protože si každý udělá to, na co má chuť. A já si zrovna udělala párky a dala si k tomu pořádnou dávku plnotučné hořčice, protože jsem si řekl, že když už, tak už. No a samozřejmě se mi nestali nic méně příjemného, než že mi talíř spadl na pohovku a z pohovky na zem. A taková hořčice je opravdu hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale prostě to nešlo.

Nakonec jsem manželovi řekla, že to prostě nevyčistím, že je potřeba si na to najmout nějakou úklidovou firmu. Když viděl, jak jsem se s tím dřela a vypadalo to furt stejně, tak souhlasil. Navíc to zkoušel i sám a taky mu to nešlo. Kupovat úplně nový koberec se nám nechtělo. Protože jsme věděly, že ho děti zase hnedka zašpiní. Ale byl zase špinavý až moc na to, abychom to takto nechaly. Sedla jsem si proto k internetu a hledala nějakou úklidovou firmu, která by měla dobré ohlasy, aby to nebyly vyhozené peníze.

A asi…

A asi po hodině čtení všeho možného jsem vybrala firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. Čištění koberce Pardubice, diskuse. Zezačátku tou firmou manžel příliš nadšený nebyl, protože když se domlouvali na termínu a kalkulaci, tak zjistil, že vyčištění koberců bude stát ne zrovna málo peněz, ale když jsem mu znovu ukázala všechny ty dobré recenze, tak nakonec souhlasil. Navíc čistí i čalounění, což jsme využili taky. A když potom viděl, jak koberec vyčistili, tak mu té investice už nebylo líto vůbec. Koberec byl dokonale vyčištěný, opravdu byste nepoznali, kde ty skvrny byly.

Vypadal skoro jako nový. Zaměstnanci této úklidové firmy byli navíc velmi milí a příjemní. Takže my je s manželem můžeme všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit. Hlavně se nesmíte nechat odradit tou vyšší cenou, protože lidé z A SERVIS odvádí opravdu vynikající práci, která za to stojí. Koberec navíc vydržel čistý dlouho a nově vzniklá špína jde mnohem lépe dolů.

Takže…

Takže raději, než abychom dětem kupovaly koberec nový, tak jej pravidelně necháváme čistit od této firmy. Ale říkám, není to potřeba často, protože koberec vydrží čistý opravdu dlouho. Skvělé je, že nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Takže až budeme potřebovat něco dalšího, třeba mytí oken nebo čištění podlah, tak víme, na koho se obrátit. Máme to vše pod jednou střechou se zárukou kvality.

Služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu v Rakousku. Takže je vidět, že má tato firma silné zázemí a široké pole působnosti. Takže je můžu skutečně jedině doporučit. Není nic, co bych jim mohla vytknout, takže neváhejte omrknout jejich webové stránky.