V zásobovacím skladu naší restaurace se nám udělala plíseň a byl to velký problém,. Protože v místnosti, kde je plíseň, nemohou být potraviny. Takže jsme všechny potraviny, které jsme tam měli. Museli z hygienických důvodů vyhodit a postarat se o to. Aby nejenom plíseň zmizela. Ale aby se tam už znovu neobjevila. Abychom už tento problém nemuseli znovu řešit. Proto jsme si řekli, že se ani nebudeme snažit to odstranit po svém a rovnou to přenecháme nějaké firmě. Aby to bylo provedeno co nejkvalitněji.

Tak jsme hledali na internetu a našli jsme tam firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Plísně v bytě Brno, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Všechny jejich informace vypadaly velice odborně a bylo vidět, že se ve své práci opravdu vyznají, tak jsme se rozhodli obrátit na ně. Zavolali jsme jim a dojednali s nimi všechny porobnosti, včetně termínu, ceny a tak dále. V domluvený den přijel tým jejich pracovníků. Přičemž já jsem byla celou dobu u čištění.

Na povrchy…

Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutívytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

Ten nátěr je opravdu vynikající věc. Protože plíseň vzniká opravdu snadno, sami jsme tomu nemohli uvěřit. Takže pokud chcete mít jistotu, že nebudete mít problémy s plísní, je lepší se spolehnout na nátěr LSG. Protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. My jsme s ním moc spokojení a to i s personálem firmy. Protože odvedli naprosto perfektní práci, byli velmi milí a celková spolupráce byla bez sebemenšího problému.

Takže…

Takže pokud poptáváte službu odstraňování plísně, tak vám doporučuji se obrátit na tuto firmu. A nejenom tuto, protože nabízí i čištění podlah a koberců, mytí oken a odstraňování graffiti a věřím, že i jejich ostatní služby budou stejně kvalitní jako jejich odstraňování plísně.

Své služby samozřejmě nabízí i větším podnikům, nebo i domácnostem, vezmou prakticky jakoukoli zakázku, působí na celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Je tedy vidět, že mají široké pole působnosti. Proto se do budoucna už na nikoho jiného obracet nebudeme, protože jsme s touto firmou spokojeni ve všech ohledech.