Jsem provdaná za Američana a už roky jsme jezdili na den díkuvzdání do Ameriky za jeho rodnou. Nicméně letos to mělo být naopak a celá rodina měla přijet z Ameriky k nám. Nijak mi to nevadilo, dům máme velký a místa je tam hodně, jen ten úklid byl docela otrava. Tchýně si navíc skutečně potrpí na úklid a máme tu zkušenost, že má u nás doma tendenci vše organizovat a kritizovat.

Takže jsme s manželem chtěli mít dům skutečně v pořádku, aby se vše obešlo bez zbytečných scén. A s podlahou jsme si nedokázali poradit, tak jsme si řekli, že si na to někoho najmeme. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral v nejširším vyhledávání Brno, čištění podlah, jsme  narazili jsme na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Která měla opravdu vynikající reference. Tak jsme si řekli, že se obrátíte právě na ně.

Lidem…

Lidem z A SERVIS jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali. Domluvili jsme s nimi na termínu a nemohli se dočkat, až bude po čištění. Protože to byla poslední věc, kterou jsme potřebovali zařídit, a pak už jsme mohli hezky odpočívat. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout.

Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože naše děti jsou docela divoké, tak aspoň podlaha nebude tolik klouzat. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

Takže…

Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Je pravda, že cena jejich služeb je o něco vyšší, ale zase používají opravdu kvalitní a drahé prostředky, takže se na to člověk musí dívat i z tohoto hlediska. Navíc byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý.

Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb. Takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A vše za ještě přijatelnou cenu, když uvážím, jakou kvalitu nabízejí. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a V Rakousku, takže je vidět, že jsou skutečně dobří, když působí i mimo naši republiku.