Pokud se vám na domě či kdekoli jinde objevilo graffiti, tak určitě víte, jak moc je to nepříjemné. A jaký je to kříž se toho zbavit. Na internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti a v Praze najdete nejvíce informací na netu ve vyhledávání Čištění Praha, graffiti. Jenže ne všechny z nich ale poskytují komplexní služby, mezi něž patří i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů.

Protože předtím nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně. A proto bych všem moc chtěla doporučit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. se kterou mám ty nejlepší zkušenosti. My jsme řešili ten problém, že nám někdo posprejoval vchod naší restaurace.  A tak jsme se začali dívat po nějaké úklidové firmě.

Chtělo…

Chtělo to najít opravdu nějakou dobrou firmu. Jenže nikdo z našeho okolí se žádnou neměl zkušenosti. Takže bylo potřeba se poradit s internetem. Hledali jsme podle recenzí a našli úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba. Psali, že nejenom nabízí odstraňování graffiti.

Ale i případné přemalování, pokud by nějaký světlý stín barvy zůstal. Ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby barevný flek případným přetřením nebyl vidět. A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr. Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu, kdy k nám přijedou zničenou zeď dát do pořádku. Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín. Který následně přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat.

Poté…

Poté nanesli antigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější a daří se bez pozůstatků obrysů a stínů. S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS jedině všem doporučit. Protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným odborníkům, kteří vědí, co dělají.

Navíc jejich služby jsou i za přijatelnou cenu. Protože u všeho máte záruku té největší kvality, do které se rozhodně vyplatí investovat. Navíc nabízejí i řadu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, podlah, mytí oken a podobně. Takže pokud potřebujete i něco takového, věříme, že tyto služby budou stejně tak kvalitní jako jejich odstraňování graffiti.

Tuto firmu všem tak moc doporučuji proto, že odvedli vážně skvělou práci a firem je na trhu spousta, ale jak mezi nimi najít tu pravou? My měli to štěstí, že se nám to povedlo hned napoprvé, ale ne každý má takové štěstí. Proto doufáme, že jsme všem naší recenzí pomohli ve výběru.