Jsem vedoucím…

Jsem vedoucím pobočky naší prodejny s elektronikou a už delší dobu jsme zvažovali, že si necháme vyčistit naši fasádu. Už se na ní nahromadilo opravdu hodně špíny, prachu a na některých místech byla vyloženě černá. Ale pořád jsme to odkládali, protože jsme potřebovali investovat peníze jinam. Jenže když se na ní udělala už i plíseň, tak už jsme to opravdu odkládat nemohli. Ale taky jsme zároveň věděli, že my se o to určitě nepostaráme. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích Čištění fasád Zlín nejvíce doporučovali. A našla jsem úklidovou firmu A SERVIS.  A ti se o vše postarali. A díky jejich nátěru LSG bude naše fasáda dlouhodobě chráněná. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň a ostatní nežádoucí nečistoty na fasádě nesetkala. Protože plíseň je už skutečně pryč.

 

Jsou to…

Jsou to opravdový profesionálové a jestli budu mít ještě někdy problémy s plísněmi, tak se na nikoho jiného obracet nebudu. Ale jsem si jistá, že s jejich nátěrem LSG s nimi už určitě žádné problémy mít nebudu. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Díky tomu je venkovní zeď naší prodejny je opět v naprostém pořádku.

 

Takže…

Takže pokud máte problémy s plísní a nebo se jich obáváte, rozhodně vám doporučuji, abyste si ten nátěr nechali dát. Je to totiž to nejlepší opatření, které proti plísním můžete udělat. Pro více informací o tomto nátěru a o servisu této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Tato firma navíc nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, mezi které patří i čištění koberců a podlah, odstraňování graffiti a mytí oken a výloh, a to i ve výškách. Takže až budeme zase něco potřebovat, tak se určitě obrátíme na tuto úklidovou firmu. Máme totiž zde záruku té největší kvality. A jejich služby nabízí i za slušnou cenu. Je sice vyšší, ale člověk si za skutečnou kvalitu musí připlatit. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.