Nedávno…

Nedávno jsem doma řešila pěkně naprd situaci. Udělala jsem šťávu z domácích červených hroznů z naší chaty. Jenže moje dcera šťávu vyklopila na zem. Nevím, na co si hrála tentokrát, asi na nějakou další postavu z její oblíbené pohádky. Lítala po bytě jako střelená a omylem tak šťávu ze stolu loktem shodila na zem. A protože máme v obýváku světlý koberec, tak to bylo vážně hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec mi to nešlo. Manžel se mi s tím snažil pomoct, když viděl, že se mi s tím moc nedaří. Ale jeho výsledky nebyly o nic lepší než moje. Nakonec jsme se smířili s tím, že si na to budeme muset najmout úklidovou firmu. Ale když už jsme věděli, že do toho budeme muset investovat peníze. Řekli jsme si, že si necháme vyčistit i koberec v obýváku a předsíni, kde už koberce taky nevypadaly nejlíp. Takže jsme hledali poměrně důkladně na internetu v profesionální diskuzi Ostrava sedačky, koberce a přečetli hromadu recenzí, abychom měli jistotu, že to nebudou vyhozené peníze.

 

A nakonec…

A nakonec jsme si vybrali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o, která měla největší počet kladných recenzí. A když jsem viděla jejich práci, nedivím se proč. Všechny mastné skvrny zmizely a koberce vypadaly tak dobře. Jak kdybychom je koupili a ne nechali vyčistit. A červená šťáva po hroznech také zmizela. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu a speciální chemikálie, které hezky provoněly celý byt a říkali, že by po nich měla jít nově vzniklá špína snadno dolů. Nejprve koberec dlouho kartáčovali strojem do koberců a čistili, a poté všechnu špínu vysáli velice výkonným vysavačem, čímž koberce zbavili i roztočů. Skvrny po červených hroznech samozřejmě zmizely. Byli jsme fakt nadšení, protože s takovým výsledkem jsme nepočítali ani přes všechny ty dobré recenze. Proto tuto úklidovou firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučujeme, protože to jsou skuteční mistři ve svém oboru.

 

Od té doby…

Od té doby, co nás byli, jsme se rozhodli jejich služby využívat pravidelně, abychom tak prodloužili životnost našich koberců a udržovali stále jejich hezký vzhled. Cena jejich služeb j sice o něco vyšší, ale vzhledem k veliké kvalitě jejich služeb to pro mě není částka, kterou bychom s manželem nebyli ochotní obětovat. Zaměstnanci byli velice milí a opatrní v ostatním věcem v našem bytě, takže mě zkrátka nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout. Za nás maximální spokojenost na všech rovinách. Své služby nabízí na celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky, nebo jim zavolejte.