Zdravím…

Zdravím, chtěla bych svou recenzí podpodřit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. která mi pomohla vyřešit můj problém s graffiti. S kamarádkou provozujeme útulek, protože jsme se odjakživa rády staraly o zvířata. Ale jednou nám někdo jeho fasádu počmáral graffiti. A vypadalo to opravdu ohavně. Bohužel jsem doteď neměla s graffiti zkušenost, tak jsem ani nevěděla, na jakou firmu se obrátit a nikdo lidí z domu také ne. Takže jsem byla odkázaná na internet. Hledala jsem tam nějakou, která by měla dobré reference a se kterou by byli lidi spokojení, protože se mi nechtělo investovat do něčeho, co by se mi nevyplatilo. Náš rozpočet je přece jenom omezený, takže jsme jen zvolili variantou dvakrát měř, jednou řeš. A nakonec jsem narazila na úklidovou firmu Ochrana fasád proti graffiti, protože o nich lidi psali vážně dobře.

 

Na nic jsem nečekala…

Na nic jsem nečekala a kontaktovala jsem je, domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a všem ostatním. Byla jsem ráda, že mi dali co nejdivější termín, protože jsem nechtěla, aby se barva spreje ještě více a více vsákla do fasády.  V těch případech je totiž prý mnohem složitější graffiti odstranit a nemusíte to dopadnout dobře. V domluvený den přijeli a pustili se do práce. Graffiti odstranili a zdi potřeli barvou, kterou si předem nechali namíchat, aby byla ve stejném odstínu jako barva našeho rodinného domu.  Tuto službu navíc jsem taky ocenila, protože jsme kolem toho nemuseli běhat my. Zaprvé už tak jsem z toho byla otrávená, a za druhé jsem na to ani neměla čas. Potom budovu ještě natřeli antigraffitovou ochranou, což je nanotechnologická vrstva, která zaručuje, že když by nás to potkalo znovu, tak graffiti půjde mnohem lépe odstranit a nebude to ani tak finančně náročné.

 

Se zaměstnanci…

Se zaměstnanci jsem byl moc spokojení, byli to všechno příjemní lidi, se kterými se mi dobře spolupracovalo. Takže jestli hledáte někoho, kdo vám graffiti kvalitně odstraní, pak doporučuji tuto firmu, která vyniká nejen svojí prací a cenami, ale také rychlostí a ukázkovým přístupem. Zaměstnanci jsou moc milí lidi, takže se vám s nimi bude spolupracovat určitě hodně. Proto tuto firmu můžu všem vřele jedině doporučit, protože jsem s nimi maximálně spokojená. A nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže jsem se na ně určitě neobrátila naposledy. Takže ať už poptáváte jakoukoli úklidovou službu, doporučuji tuto.  Je s nimi perfektní domluva a jsou velice ochotní, takže není skutečně nic, co bych této firmě mohla vytknout. Jen cena je trochu vyšší, ale vzhledem k jejich kvalitě to není něco, co by člověk nechtěl obětovat. A to říkám i já, která na to měla omezený rozpočet. Vážně odvádí skvělou práci a nemělnila bych.