Máme…

Máme s manželem pětiletou dceru a moc ráda maluje. Takže i když má milion pastelek, stejně jí vždycky největší radost udělá. Když jí na narozeniny nebo na vánoce koupíme nové. K tomu jsme jí také pořídili i veliké ořezávátko s takovým tím zásobníkem pro odřezky z pastelek. Aby nemusela pořád chodit k odpadkovému koši, který máme v kuchyni. Jenže když byla jednou sama doma, chtěla ho vysypat, protože ho už měla plný. Obsah se jí vysypal na koberec u ní v pokoji. A chtěla to sama vyčistit, jenže v jejím věku úplně nevěděla jak na to, tak si zvala jen mokrý hadr a snažila se to vyčistit. Jenže díky tomu se to ještě více zažralo do koberce. A potom bylo teprve těžké to vyčistit. Vůbec mi to nešlo a manželovi taky ne. Nakonec jsme s manželem usoudili, že si necháme vyčištění koberce najmout úklidovou firmu a rovnou necháme vyčistit všechny koberce, které v bytě máme.

 

Ale…

Ale nechtěla jsem tu práci svěřit jen tak někomu. Tak jsem si sedla k internetu a opravdu hodně podrobně zkoumala recenze, články, fóra a diskuze. Nejlepší ohlasy měla úklidová firma Praha 10, čištění koberce.  Kontaktovali jsme je a domluvili se na čištění. A s jejich servisem jsme byli naprosto spokojení. Ke všem věcem v domě se chovali velmi ohleduplně. Byli vážně opatrní a svou práci prováděli pečlivě. Není nic, co bych jim mohla vytknout, svou práci odvedli skvěle. A v čem spočívá kouzlo jejich práce? Účinnost a kvalita jejich čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení. V podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce. Tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

 

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. A nyní již může následovat závěrečná operace, kdy vysokotlaký třímotorový vysavač značky pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Takže díky tomu všemu je náš koberec v dětském pokoji zachráněný a určitě jsme se na ně neobrátili naposledy. Ostatní koberce si už totiž taky zaslouží vyčistit. Cena jejich služeb mi přišla ještě v pořádku. Skutečná kvalita holt něco stojí. A navíc ta služba není tolik drahá, aby si ji nemohl dovolit opravdu každý, kdo ji potřebuje. A SERVIS LIPKA, s. r. o.