Prošla jsem mnohými útrapami spojenými s rozvojem vlastního podnikání, až jsem to dotáhla k otevření luxusního butiku v Plzni, který má mezi klienty úspěch. Začalo se mi velmi slušně dařit a lví podíl na tom má i úklidová firma Mytí oken Praha 9 , se kterou spolupracuji již od svých prvních podnikatelských krůčků. Když jsem si otevřela svůj první obchod s oblečením italských a španělských značek. Tehdy mi pravidelně pomáhali s mytím podlah, koberců a s mytím výlohy.

Moje podnikání se postupně rozrostlo na několik poboček. Kde bylo k dostání oblečení prvotřídních kvalit, ručně šité a vyráběné z nejkvalitnějších, ekologicky šetrných látek. I jejich úklidová firma se značně rozrostla. Není se vůbec čemu divit. Když se těší takovému zájmu z řad klientů. Poznali totiž, že kvalitní služby a lidský, vstřícný přístup jsou mnohem více než mizerně odvedená práce za hubičku. U nich máte jistotu. Že budou k věcem maximálně opatrní, k povrchům šetrní a odvedou vždy tu nejlepší možnou práci ke spokojenosti zákazníka.

Tato…

Tato firma proto úspěšně provozuje svou tolik potřebnou a záslužnou úklidovou a údržbovou činnost také v Rakousku, na Slovensku a rovněž v Německu. Každý z nás dobře ví, že prosadit se v současné době i na zahraniční trh znamená nejen pomocí reklam nabízet svou kvalitní činnost. Ale hlavně v praxi dnes a denně potvrzovat svým zákazníkům svou nejvyšší kvalitu. A to lze pouze neustálým sledováním a zaváděním nejnovějších a nejúčinnějších poznatků vědy a výzkumu do svých technologií. Dále samozřejmě poctivým a profesionálně flexibilním přístupem pracovníků na všech úrovních v této společnosti.

Tato společnost má velmi silné zázemí, jasně danou a srozumitelnou strategii, neváhá investovat do vlastního profesionálního a špičkově odborně zdatného týmu pracovníků, dále do vysoce výkonného a kvalitního strojového parku a vybavení, ale v neposlední řadě i do špičkových značkových čistících prostředků.Každý, kdo někdy podnikal, ví, že není jednoduché se držet na vrcholu. Tato firma udržuje svou silnou pozici na trhu již více než půlstoletí, což už o něčem svědčí.

Nikdy…

Nikdy mě například nepřestala jejich promyšlená technologie mytí oken a výloh. Synchronizace pracovníků je, řekla bych, na naše poměry unikátní. Jsou to lidé milí a pokud jsou dotazováni, vždy se snaží s jakýmkoliv problémem poradit. Na skla používají pracovníci z A SERVIS LIPKA, s.r.o. rozmývací mopy a profesionální neškodné chemické prostředky, kterými bezvadně plochy vyčistí a po zaschnutí trpělivě skla leští pouze za použití bavlněných hadříků.

Jejich trpělivost a preciznost se vyplácí, jelikož jsou pak plochy prosté všech šmouh a nečistot. A to dlouhodobě. Po nanesení impregnace skla vydrží mnohem déle čistá a nevyžadují tak časté zásahy, jak bývá zvykem.