Náš…

Náš supermarket je opravdu velký, takže s údržbou podlah máme docela hodně práce. A protože jsme už na to nestačili, přesvědčili jsme vedoucího, abychom se začali obracet na nějakou úklidovou firmu. A protože jsme s žádnou neměli zkušenosti, pátrali jsme na internetu. A nakonec jsme si vybrali Praha čištění podlah. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce, ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém s tím dojet až po deváté hodině večer, když byl náš supermarket zavřený. Vysvětlili nám, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

 

Pro jiné…

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, vážně jsme koukali. Dále nám doporučili, abychom si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností.

 

Tento…

Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takže po dobu jednoho roku mi bude podlahu chránit natolik, že už se takto nezanese a stačí ji pouze klasicky umývat, jako předtím. Tímto bychom chtěli všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme určitě rády vracet. Navíc nabízejí i spousty dalších úklidových služeb, jakou je čištění koberců a mytí oken, čištění koberců a podobně, které určitě mnozí z nás využijí i pro svou domácnost, protože nikdo si s tím neporadí tak dobře jako oni. A SERVIS LIPKA, s. r. o.