S plísní jsou vždycky potíže, a pokud bydlíte v domě se starší konstrukcí, tak určitě víte, že tyto domy plíseň doslova přitahují. A proto, když jsme rekonstruovali naše koupaliště, tak jsme do krytého bazénu všude chtěli dát nějaký protiplísňový nátěr. Abychom tam potom nemuseli řešit problémy, že se nám tam dělá plíseň. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala. Protože bylo jasné, že my si s tím neporadíme.

Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že ji někdo z našich známých vyzkoušel a byla dobrá. Ale nikdo žádnou neznal. Tak jsme byli odkázaní na reference na internetu. V rubrice plíseň na zdi Vás ohrožuje na zdraví jsme našli firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže. Ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy. Takže jsme se rozhodli do toho investovat.

V domluvený…

V domluvený den přijel tým specialistů. Přičemž já jsem byla celou dobu u toho. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nikdy by mě nenapadlo, jak snadno může plíseň vznikat a ani mého manžela ne. Dá se tvrdit, že jedna čtyřčlenná domácnost vyprodukuje denně mezi 12 až 20 litry vody a toto množství by mělo být pohlceno vzduchem v domácnosti.

Pokud…

Pokud uvidíte na vašem okně kapičky vody, která vznikla z páry, tak není dobré dále vyčkávat, protože to už mnohdy bývá pozdě. Jistě, u té chaty byl spíš problém s tím, že to byla prostě budova staršího charakteru. Nicméně určitě se tyto informace hodí vědět, hlavně pro ty, co bydlí v bytě. Ale pokud chcete mít jistotu, že nebudete mít problémy s plísní, je lepší se spolehnout na nátěr LSG.

Protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. Nám se plíseň nikdy neobjevila. A skvělé je, že nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, jako jej například čištění podlah a mytí okna výloh. Což u nich určitě využijeme.