Bydlím…

Bydlím ve dvougeneračním domě společně s mojí maminkou a babičkou a dědečkem. Objevila se nám na fasádě domu plíseň a také jsme zjistili, že místy i v podkroví. Prarodiče právě bydlí v podkroví, tak jsme začali mít strach, aby to nemělo nějaký vliv na jejich zdraví. Jsou už staří a sotva chodí, ani z domu samy nevyjdou, maminka pracuje od nevidím do nevidím a vše vždy stálo na mně, ale ani já už jsem to potom opravdu nezvládala, protože jsem v práci povýšila a to znamenalo i více práce a neměla jsem také už tak čas na celou domácnost. Nebyl čas plíseň odstranit, proto bylo potřeba někoho zavolat. Ale nikdo z mých kamarádů ani z rodiny neměl s žádnou firmou zkušenosti, tak jsem byla odkázaná na internet. A tam jsem konečně něco objevila. Narazila jsem na úklidovou firmu, která měla vážně vynikající reference a problém plísně byl zažehnán. A tak jsem se s nimi domluvila.

 

Na povrchy…

Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu aplikujeme LSG. Docílí tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. LSG nátěr je vhodný pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Může se aplikovat na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

 

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru, životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let. Nakonec jsme si LSG od nich nechali dát i dovnitř, nejen do podkroví, ale všude, kde by byl v budoucnu výskyt plísní možný, abych tuto situaci už nemusela nikdy více řešit. A od té doby, co máme tento nátěr, je vše v pořádku, už se znovu neobjevila, jak to bylo předtím. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, jako je například čištění koberců, podlah, mytí oken, a dokonce odstraňování graffiti a nátěr proti graffitům. Navíc fungují jak v české republice, tak působí také v zahraničí. Já si s nimi domluvit ještě spolupráci na mytí oken a podlah. Opravdu jsem nadmíru spokojena. Paní na centrále byla moc milá, zaměstnanci milí, ochotní, přijeli na čas, vše dle domluvy. Doporučuji jejich služby a jistě od nich využijeme i něco dalšího, třeba mytí oken na které už také nestačíme. A SERVIS LIPKA, s. r. o.