Proč patříme k těm nejlepším v České republice? A nejenom tam, ale taky u našich sousedů. V Rakousku, v Německu a na Slovensku? Jednoznačně proto, že máme dlouholeté zkušenosti na poli úklidů a čištění. To zajišťuje naší horolezecké skupině specializované na  Čištění log a reklam, dominantní postavení na trhu. Vybudovali jsme si stabilní základnu zákazníků a spousty nových zákazníků se na nás nadále obracejí.

Jedním z důvodů je i fakt, že nabízíme široké spektrum služeb spojených s úklidem. Mezi ně patří například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevence proti nim. Kromě toho se zabýváme i odstraňováním plísní. Nyní se ale chceme zmínit o další naší specializaci. A tím je mytí oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených obalů budov a veškerých skleněných výplní.

Naše…

Naše služby jsme schopni provádět téměř v jakýchkoliv podmínkách, naši zaměstnanci jsou totiž školení profesionálové na práci ve výškách a každý netradiční prostor je pro ně zároveň i výzvou. Kromě oken jsme schopní očistit i výlohy a to jak v nákupních centrech, tak v menších obchůdcích. To děláme i v místním hračkářství. Pro hračkářství, které má výlohu plnou krásných hraček a her, které děti milují, je čistá výloha velice důležitá.

Děti často ukazují na věci rukama a tak ono zamastí. Menší děti si opírají i hlavy. No a někdy se stane, že je na výloze přilepená i žvýkačka. Všechny práce provádíme tak, abychom nenarušili chod hračkářství. Domluvili jsme se na provádění úklidu před nebo po zavírací době. Naši zaměstnanci rádi přijedou téměř kdykoliv. Jsme tým  proškolených profesionálů, používající ty nejmodernější technologie, vysoce výkonný a kvalitní strojový park a vybavení.

Kromě…

Kromě toho používáme také ty nejlepší značkové čisticí prostředky. Na rozdíl od jiných firem však pro kvalitní mytí používáme takzvanou metodu suchého leštění. To znamená, že při mytí výloh a oken nejsou použity žádné leštící přípravky. Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví a jsou zjevné tahy leštění.

Naši zaměstnanci proto čistí okna a výlohy rozmývákem a následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha kvalitně vyčištěna, nechají ji proschnout a poté doleští suchou bavlněnou plenou. Tento způsob leštění a čištění má několik výhod, mezi ty nejdůležitější patří finanční úspora a dlouhotrvající efekt. Práce v hračkářství je krásná. Dělat radost dětem je určitě hřeje na duši a my jsme rádi, že toho můžeme být součástí. A SERVIS LIPKA, s.r.o.