Moje… 

Moje manželka i dcera si dlouho přály kávovar, takže když se blížily vánoce, tak jsem si letos s dárkem zrovna hlavu lámat nemusel. A od té doby jsme pili kafe ve velkém. Nikdy jsem si sám na kávu předtím moc nepotrpěl, ale je pravda, že káva z kávovaru chutná opravdu moc dobře. Ale jednou se jedné z holek povedlo vylít expresso na zem. A to v obýváku, kde máme koberec. A protože je světle modré barvy, tak je vám jasné, že to bylo opravdu hodně vidět. Manželka se to hned snažila vyčistit, ale bohužel se jí to nedařilo. Taky jsem přiložil ruku k dílu, ale taky to bylo k ničemu, na našem koberci to bylo pořád poměrně hodně vidět. A báli jsme se na to zase použít hrubý kartáč, protože jsme se báli, že bychom ten koberec zase mohli zničit. A kupovat nový se nám kvůli tomu zase opravdu nechtělo. Tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Ale rozhodně nebylo chytré se obrátit na první firmu, kterou jsme našli.

 

Ta firma…

Ta firma používala extrakční metodu a jednu věc vám řeknu, všem firmám, které používají extrakční metodu čištění, se vyhýbejte obloukem. Protože po tomto čištění zůstaly na koberci fleky. S reklamací jsme samozřejmě nepořídili. A tak jsme začali hledat na internetu, protože jsme nevěděli, co s tím. Ale po hledání jsme konečně našli něco, co vypadalo, že by nám opravdu mohlo pomoc. Našli jsme úklidové specialisty v divizi Koberce čištění, Praha 9, která nepoužívá extrakční metodu, ale metodu strojového čištění, tak jsme si řekli, že to ještě jednou zkusíme. A všichni je na internetu opravdu moc vychvalovali. Na všech diskusních fórech jen samá pozitivní hodnocení. Tato firma čistí koberce pomocí kotoučové strojové metody a samozřejmě používá i speciální dezinfekční roztoky, díky kterým koberce vydrží dlouho čisté a nově vzniklá špína se hůře usazuje a jde pak mnohem lépe vyčistit.

 

Takže…

Takže když se na koberec něco vylije, není to taková katastrofa. Po této skvělé zkušenosti mohu všem případným zájemcům o čištění koberců tuto firmu jedině doporučit. Podařilo se jim koberce vyčistit a zachránit do takové míry, do jaké to bylo možné. Bohužel předešlá firma se na kobercích slušně vyřádila. Ale s firmou A SERVISEM jsme opravdu moc spokojení. Takže pokud hledáte u někoho čištění koberců, tak tady jste na správné adrese. Není nic, na co bychom si u této firmy mohli stěžovat, byli jsme s nimi spokojeni v naprosto každém ohledu. Cena byla sice trochu vyšší, ale věřte mi, ne nějak extra nadsazená, když vezmu v potaz, jakou kvalitu nabízí. Někdy je vážně lepší si připlatit a toto je rozhodně jeden z těch případů. A SERVIS LIPKA, s. r. o.