Jsem…

Jsem hlavní provozní v jedné pizzerie a mám na starosti hodně věcí. Protože majitel žije v zahraničí a moc času se sem nevrací. Takže skoro všechno musím zařizovat já. Na jednu stranu je zase fajn a nikdy nám nešlape po hlavě a tak podobně. Ale nedávno jsem musela řešit docela nepříjemnou situaci. Naše fasáda už na tom byla tragicky a bylo potřeba ji vyčistit. Byla totiž nejenom špinavá, ale byla na ní dokonce i plíseň. A to už se odstraňuje opravdu blbě. Respektive to nejde. Vyzkoušeli jsme to vyčistit, ale nešlo nám to. A tak jsme o tom začali něco více zjišťovat. Protože to tam nemohlo zůstat a my vlastními silami jsme si s tím neporadili. A našli jsme o tom hodně věcí, které vy vás taky mohli zajímat. Pokud máte problém s vaší fasádou. Například že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

 

A většinou…

A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. A samozřejmě jsme to tak nechtěli nechat. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o firmu Čištění Praha, plísně na fasádě. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, takže jsme nemuseli trnout hrůzou, že to bude trvat milion let. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu aplikují LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek.

Po zaschnutí…

Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Díky tomu je naše fasáda ve skvělém stavu. A proto ho všem doporučujeme. Firma nabízí i řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Specializují se na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistí i rolety, lamely a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy z prosklených ploch. Takže můžete vidět, sami, že toho zastanou hodně.