Naše…

Naše nemocnice se v poslední době potýkala s plísní a nečistotami na fasádě. Nejdříve jsme si ničeho nevšimli, poté se ale plíseň začala zvětšovat a bylo to na nemocnici už hodně vidět. To se samozřejmě vedení nelíbilo, jelikož to vypadalo, jako kdyby se o nemocnici nikdo nestaral. A první dojem dělá své, že ano. Museli jsme začít problém řešit a bylo nám jasné, že si sami nevystačíme. Náhodně jsme na internetu narazili na firmu, která nabízela úklidové služby, mezi kterými bylo i čištění fasád od plísně a nečistot, jako je třeba městský spad. Umí vyřešit i stavební závady, plíseň. To jsme přesně potřebovali. Do firmy jsme zavolali a paní operátorka nám dala na výběr asi ze 4 termínů. Bylo skvělé, že jsme si mohli vybrat a že se nám firma takto přizpůsobila. Asi dva dny na to dojel tým pracovníků, kteří vypadali velmi profesionálně a zkušeně.

 

Dali…

Dali se okamžitě do práce, aby byli co nejdříve hotovi. Pracovali ale pečlivě a nevynechali ani jedno místečko s plísní. Jejich postup je snadný. Nejdříve začnou mechanickým a chemickým čištěním fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný a nejedná se o žádnou agresivní a nebezpečnou chemii, která by mohla ublížit člověku. Navíc životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Nátěr pak bude ještě v další omezené míře fungovat dalších 10 let.

 

Bylo…

Bylo nám pracovníky vysvětleno, že antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu a že i opravdu krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Bylo skvělé vidět, jak se pod rukama pracovníků fasáda nemocnice zase mění v krásnou a čistou. Nátěr LSG opravdu zafungoval a my jsme z toho měli velkou radost. Firma A SERVIS splnila vše, co slíbila, což se dnes už tak moc nevidí. Mnoho firem si hodně navymýšlí a výsledek pak nestojí za nic. V tomto případě ale bylo vše perfektní a my dokonce přemýšlíme, že si firmu pozveme i na čištění podlah, kterému se také věnují. Pokud budeme alespoň z poloviny tak spokojeni jako nyní, tak to bude výhra. A SERVIS LIPKA, s. r. o.