Nedávno jsme dostali všichni chuť na palačinky, tak jsem si řekla, že se do nich pustím. Ale měla jsem se na to raději vykašlat, protože se mi povedlo těsto vylít na zem. A protože mám v kuchyni koberec, tak to byla opravdu katastrofa. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec mi to nešlo. A navíc jsem se bála, abych hrubým čištěním koberec nějak nepoškodila. Byla by to škoda ten koberec vyhazovat, protože až na tuto skvrnu byl v pořádku a ani jsme ho neměli zrovna dlouho. Takže jedinou alternativou, jak se o to postarat, bylo najmout si na to nějakou úklidovou firmu. Tak jsem hledala na internetu nějakou firmu a nejvíce se mi zalíbila androida company Čištění sedaček, Praha 3.

rady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberec

Měli vynikající recenze…

Měli vynikající recenze na internetu, a tak jsem věřila, že to nebudou vyhozené peníze. A skutečně nebyly, protože koberec byl jako nový. Skutečně byste na něm nepoznali, že na něm nějaké těsto vůbec bylo. Lidé z A SERVISU LIPKA, s.r.o. na čištění použili metodu strojového kotoučového čištění, která navíc po čištění na kobercích nezanechává žádné fleky. Za další výhodu považujeme i to, že po použití jejich speciálních přípravků jde i nově vzniklá špína snadněji z koberců dolů. A to i za použití obyčejnějších čisticích přípravků, které se dají sehnat v drogerii. A rozhodně také není dobré se spoléhat na extrakční metodu čištění. Tato technologie je prý dávno přežitá a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce. Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí prý nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců.

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberec

Používaná chemie…

Používaná chemie extrakční metody prý není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce. Neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. Mnohé klienty prý láká nižší cena služby, ale pak toho rozhodnutí vždy litují. Ale s touto firmou a jejich službou jsem spokojena v každém ohledu. Mezi jejich služby patří i mytí oken, které do budoucna určitě taky vyzkouším. A firma své služby realizuje po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A i to je pro mě další zárukou kvality, protože probojovat se na mezinárodní trh není snadné. Takže je vidět, že tato firma má skutečně široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Jsem si jistá, že tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. Čištění sedaček, Praha 3