Pred piatimi mesiacmi som riešila umývanie okien pre našu firmu. Sídlo našej firmy sa nachádza v priemyselnej časti mesta, kde je naozaj veľká prašnosť a naše okná bola silne zanesené špinou a rôznymi nečistotami. Tak som hľadala na tento problém upratovaciu firmu, ktorá by nám ho pomohla odstrániť. Najprv som sa pozerala na internete, kde som sledovala predovšetkým rôzne hodnotenia, ohlasy od zákazníkov a kompletné recenzie. Najviac sa mi páčila firma, čistenie fasád, ktorá mala najlepšiu spätnú väzbu od svojich zákazníkov. Pre istotu som ešte obvolala firmy, s ktorými spolupracujeme, či nemajú nejaké odporúčania a vo väčšine prípadov sa mi potvrdila firma.

Neváhala som a upratovaciu firmu som skontaktovala. Dohovorila som s nimi jednorazové umývanie okien, predsa len sme si ich chceli najprv vyskúšať a potom prípadne dohodnúť dlhodobú spoluprácu. Nahlásila som im počet okien a celkové rozmery sklenených plôch. Vďaka tomu nám bol ešte v ten istý deň zaslaný finančný návrh, ktorý bol cenovo prijateľný. Následne sme teda dohovorili termín a tešili sa na ich návštevu u nás vo firme.

Týždeň nato došla „upratovacia čata“, ktorá si firmu prešla, aby vedeli, kde začať a ako postupovať a ihneď sa pustili do umývania okien. Ich práca bola naozaj rýchla, umývali jedno okno za druhým a nechávali za sebou len krásne čisté a vyleštené okná. V slnečných lúčoch sa leskli na všetky strany a boli ako nové.

kvalita umývania

Boli sme prekvapení, akú kvalitnú a predovšetkým precíznu prácu odvádza. V tej chvíli sme boli rozhodnutí, že s nimi nadviažeme dlhodobú spoluprácu. A tiež sa tak stalo. Dohodli sme s firmou pravidelné servisné cykly umývanie okien 1x 30 dní a funguje to skvelo. Vždy prídu presne v dohovorený čas a odvedú kvalitnú prácu . Musíme firmu len odporučiť. Rýchlosť, kvalita a spoľahlivosť.