Prodáváme sportovní motorky a k jejich prezentaci jsme mimo jiné zvolili i odpovídající prostory, díky kterým se mohou kolemjdoucí těmito vymazlenými stroji kochat celodenně. Prezentační prostory jsou totiž téměř kompletně prosklené. Tyto prostory si však zaslouží zvýšenou pozornost i co se týče úklidu a zejména mytí prosklené fasády a výloh.

Vždy jsme spolupracovali a spolupracujeme s těmi nejlepšími v daném oboru, proto nám přišlo logické se i v případě zajištění čistoty skel spolehnout na jedničku na trhu. A jak tato spolupráce začala? Vyplněním kontaktního formuláře na jejich stránkách…a následně šlo vše jako po másle. A co víc, spokojeni jsme s nimi byli nejenom my, ale změn si všimli i naši stálí zákazníci.

Skla…

Skla se leskla jako zrcadlo. Zaměstnanci byli navíc velice milí a komunikativní. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako výkon jejich práce, protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá. Neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům, termín nám také nabídli poměrně blízký. Takže jsme na to nemuseli čekat bůh ví jak dlouho.

S takovými milými úklidovými pracovníky se nepotkáte na každém rohu. Skoro nikdo nechce pracovat s lidmi, kteří jsou nepříjemní, i kdyby prováděli dobré služby. Obzvlášť v případě, kdy je firma nespolehlivá, přesouvá termíny a mění podmínky.

To…

To je pak člověk jen otrávený, protože to není nic jiného, než ztráta času a energie. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než standardně. Ale z hlediska poměru cena versus výkon se jedná o slušnou firmu, kterou můžeme jedině doporučit.

Z vlastní zkušenosti vím, že sehnat dnes na přesyceném trhu Čištění fasád, není snadná věc. Proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. Zabývají se i jinými činnostmi. V případě zájmu máte možnost zavítat na jejich webové stránky. Třeba vás tam také něco zaujme. A SERVIS LIPKA, s.r.o.