Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazila na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění,voskování podlah a průmyslové odmaštění podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A byla jsem moc ráda, že jsem na tyto informace narazila, protože v naší automyčce jsme si říkali, že podlaha už je na tom vážně blbě. Jenže náš úklidový servis řekl, že nám nemůže nabídnout více, než nabízí. A že s jejich prostředky nemohou dosáhnout takové čistoty, jakou požadujeme.

čištění dřevěných podlahco dělat s podlahamicena čištění podlah

Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze…průmyslové odmaštění podlah

Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měla i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze. A ostatní kolegové s mou volbou souhlasili. Kontaktovala jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a do týdne k nám přijeli. A jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit. Protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ.

čištění betonových podlahstaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Jejich zaměstnanci jsou navíc…

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí. Takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky. Protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. Jsem si jistá, že tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. My rozhodně využijeme i jejich mytí oken a výloh, protože jsme si jisti, že budeme s jejich službami spokojeni tak, jako jsme byli spokojeni i s jejich čištěním podlah. Průmyslové odmaštění podlah

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy