O každou podlahu je potřeba skutečně pečovat, pokud chcete, aby vám vydržela co nejdéle. Podlahu byste určitě neměli čistit nekvalitními přípravky, které by mohly podlahu poškodit. Nebo ji drhnout nekvalitní kartáči s hrubými štětinami. Ty by totiž zase mohly podlahu poškrábat. Proto čištění podlahy v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizujeme pomocí kvalitního kotoučového stroje, který nejen dokáže pořádně vyčistit podlahu. Ale je i velice šetrný, takže se nemůže stát, že by došlo k poškození vaší podlahy. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatačním nátěrem. Díky tomu vydrží vaše podlaha čistá mnohem déle a nová špína se již tolik neusazuje a je ji poté možné ji i vyčistit domácím čištěním.

Co zvolit na čištění podlahčištění betonových podlahco dělat s nečistotami na podlaze

Voskování podlah je vhodné na…čištění podlahy

Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou.

dlažba a její čištěníkotoučový stroj na hloubkové mytíhloubkové čištění

Voskování podlah doporučujeme…

Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost Vašich podlah. Naši prověření zaměstnanci naší mezinárodní společnosti procházejí pravidelným školením a vzděláváním v oblasti používání úklidové chemie a technologických postupů úklidu včetně strojního vybavení. Můžete se tak spolehnout na kvalitu naší odvedené práce, díky které budou vaše podlahy jako nové.

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné automyčce. A je jasné, že v takovém prostředí se podlaha zašpiní opravdu snadno. Sice měli svůj vlastní úklidový tým, ale ten už taky na všechno nestačil. Protože na to neměli dostatečné prostředky. A tak se rozhodli využít našich služeb. A pro nás to samozřejmě nebyl žádný problém. Vše jsme vyčistili podle výše popsaného postupu a jsme rádi, že klienti byli s naší prací spokojení a stali se našimi pravidelnějšími zákazníky. Čištění podlahy

odstranění zažraných nečistotznečištěné podlahystržení lepidla z podlahy