Keď som si pred pár rokmi otváral svoju vlastnú predajňu, netušil som, koľko práce ma čaká. Jasne, z predchádzajúcich skúseností a zamestnaní som bol zvyknutý na to, že bez práce nie sú koláče a v podnikaní to platí dvojnásobne. Len ťažko by som si však vtedy dokázal predstaviť, že to nie je len o mojej vlastnej práci či o práci mojich podriadených a tovare, ktorý predávame. Naši zákazníci si všimnú každý detail, preto aj veci, ktoré nerobíme my priamo, ale majú vplyv na náš celkový imidž, musia byť perfektné. A mojou prácou je na to dohliadnuť.

Najväčší problém nám popravde robil výzor predajne, konkrétne predovšetkým veľké výklady sa ukázali byť dosť ťažiskovými. Musia byť úplne čisté a lesklé, aby sme neprichádzali o zákazníkov, musí byť cez ne vidieť bez skreslenia spôsobeného zaschnutými nečistotami a prachom. Preto som zháňal niekoho, kto by zvládol v perfektnej kvalite vykonať umývanie okien. Po zdĺhavom pátraní a vyskúšaní niekoľkých rôznych spoločností, na ktoré veľmi spoľahnutie nebolo (či už v akomkoľvek ohľade), som konečne vďaka odporúčaniu vlastnej svokry narazil na upratovaciu firmu na umývanie zimných záhrad a okien.

No a títo chlapíci ukončili mojej hľadanie, čistiace práce vrátane umývania okien sú v ich prevedení proste bezchybné. Vďaka nim nemáme núdzu o zákazníkov, niektorí z nich sa nás dokonca aj vypytovali na to, kto nám výklady umýva. Vďaka nim sa naše výklady lesknú a vyzerajú stále ako nové. Na veľmi spoľahlivých dodávateľov služieb som počas svojej kariéry nenarazil, ale ak by som mohol niektorého odporučiť, bol by to práve táto firma. Okrem vynikajúcich profesionálnych výsledkov sú tiež neskutočne sympatickí a ústretoví, vždy sa dokážu prispôsobiť našim potrebám, a preto na ne nedám dopustiť!