V našem nonstop baru jsme si v poslední době s kolegy začali říkat, že by nebylo od věci u nás opravdu pořádně, ale skutečně, uklidit. A tak jsme s tím začali, ale s podlahami jsme si opravdu nevěděli rady. Zkoušeli jsme, co jsme mohli, ale některé skvrny prostě nechtěly dolů. Holt udržování podlahy v takovém podniku není nic jednoduchého. Tak jsme si řekli, že si na průmyslové odmaštění podlah najmeme úklidovou firmu. Stejně už ta podlaha měla něco za sebou. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazili jsme na úklidovou firmu, která měla opravdu vynikající reference.

čištění podlah cena z m2ceník čištění podlahmytí komerčních prostor

Vysvětlili jsme jim…

Lidem z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt. Což je opravdu skvělá věc, protože aspoň nám podlaha při chůzi nebude podkluzovat, což se někdy prostě stává. průmyslové odmaštění podlah

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

kotoučový stroj na podlahymytí různých druhů podlahprofesionálové na podlahy

Pokud poptáváte čištění podlah…průmyslové odmaštění podlah

Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý. Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb. Takže pokud poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně. Protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A vše za ještě přijatelnou cenu, když uvážím, jakou kvalitu nabízejí.

Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a V Rakousku, takže je vidět, že jsou skutečně dobří, když působí i mimo naši republiku. Proto všem tuto firmu tolik doporučujeme. Pro více informací o jejich servisu vám doporučujeme, abyste se podívali na jejich webové stránky. Jsme si jistí, že tam najdete vše, co byste mohli z úklidových služeb potřebovat.

čištění zažraných nečistotmytí podlahy v kuchyniskvrny od oleje