Je mi už přes 70 let. Přesný věk se u dámy v mém věku nehodí prozrazovat. Každopádně jsem dost stará na to, aby mě už bolely klouby a nohy. Tedy doktorka říká, že bych měla chodit na pravidelné procházky. Ale co ví třicetiletá holka o stáří. Řeknu Vám to. Nic. A tak je pro mě hodně věcí obtížných. I normální domácí práce. Nemůžu se pořádně ohnout při vytírání podlahy a podobně. Jezdí mi samozřejmě pomáhat dcera a vnučky. Ale nemůžu na ně přenést všechny svoje povinnosti. Beztak toho mají dost doma. Mají svoje problémy a svoje úklidy. A tak jsem se už před časem rozhodla, že si zavolám pomoc profesionálů. Není to sice úplně zadarmo. Ale mně to za to stojí. Průmyslové odmaštění podlah

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Mnohem radši si totiž…

Mnohem radši si totiž s vnučkama popovídám. Než, abych je nechala uklízet svou podlahu. Proto jsem se obrátila na profesionální firmu. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem, např. průmyslové odmaštění podlah. A to nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. To jsem si našla na internetu. V mém věku dobré, ne? Na firmu jsem se obrátila s požadavkem vyčistit všechny podlahy v celém bytě. Nebyl to pro ně žádný problém. Po domluvení termínu jsme přijeli s 50 kilovým kotoučovým strojem. A hned se pustili do práce. Na první návštěvu jsem si pozvala i dceru, aby na ně dohlídla. Po chvíli, ale zjistila, že to není potřeba. Jedná se o proškolené profesionály. Kteří ví, co dělají.

cena čištění podlahčištění průmyslových podlahčištění podlah v domácnosti

Na internetu jsem se taky dočetla něco o…průmyslové odmaštění podlah

Na internetu jsem se taky dočetla, že jsou schopní zbavit jakýchkoliv nečistot téměř jakýkoliv povrch. Od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Není pro ně ani problém přechod mezi dvěma povrchy. To je dobré. Protože v bytě mám samozřejmě několik povrchů. A volat kvůli tomu několik firem by se mi opravdu nechtělo.

Zaměstnanci podlahu nejdříve důkladně vydrhli pomocí účinných čisticích prostředků. Poté co byla podlaha důkladně vykartáčovaná, následovalo pečlivé odsátí všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Tak mi to aspoň popsala dcera. Tohle všechno dělali pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Jedná se o kotoučový stroj, který váží asi 50 kilo. Potom co byla podlaha vykartáčovaná a nečistoty odsáté, namočili ji ještě jednou čistou vodou. To aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku. Poté už zbývalo jenom si nechat doschnout a bylo hotovo. Já i dcera jsme byly naprosto spokojené. Dcera mi firmu schválila a já si je teď volám pravidelně. Podlahu mám teď krásně čistou a bez námahy. Alespoň mám víc času na ty doporučené procházky.

renovace podlahvoskování podlahpřípravky na čištění podlah