Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí širokou škálu úklidových služeb a nyní bychom se chtěli více rozepsat o naší službě čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění a průmyslové odmaštění podlah používáme kotoučový stroj, a ten dokáže vaši podlahu opravdu hloubkově vyčistit. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případech pracujeme se šetrnou zásaditou chemií. Ale za případu, že se jedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavby a je znečištěná cementem a dalšími velmi odolnými materiály, tak je potřeba použít kyselou chemii.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován…

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a všeho dalšího pomocí velmi výkonného vysavače. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a vše necháme uschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. A zároveň i šetrně, což je velmi důležitá kombinace. Ručíme vám za to, že při čištění kotoučovým strojem vaše podlaha opravdu nemůže být poškozena. Jeho štětiny jsou k podlaze šetrné, takže dosahujeme těch nejlepších možných výsledků. průmyslové odmaštění podlah

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Po vyčištění podlahy…

Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům, protože to sebou přináší celou řadu benefitů. Díky vosku již nedojde k hlubšímu znečištění podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát. Aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz, a je potom velmi jednoduché podlahu udržovat čistou. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Tento vosk má i velmi dlouho životnost, takže vaše podlaha bude opravdu dlouho v dobrém stavu.

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová

Naši poslední zakázkou bylo…průmyslové odmaštění podlah

Naši poslední zakázkou bylo čištění podlah v jednom kině, kde už na to sami nestačili. Jednalo se o velké prostory a něco takového není snadné udržovat neustále v perfektním stavu. A tak se obrátili na nás a my jsme se už o vše postarali. Poté jsme podlahu navoskovali, aby pro personál kina bylo už velmi jednoduché ji udržovat čistou. A protože byli s naší prací spokojeni, stali se našimi pravidelnými zákazníky. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. Realizujeme totiž spoustu dalších služeb, ke kterým patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a všech skelných povrchů, a to i ve výškách. Také odstraňujeme plísně a graffiti. Takže ať potřebujete cokoli, neváhejte a kontaktujte nás.