Ráda bych se zmínila o jedné skvělé úklidové společnosti. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí svým zákazníkům řadu úklidových služeb, jako je například čištění podlah, průmyslové odmaštění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizuje i denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťuje i  postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch. A to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňuje nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. A my jsme je potřebovali právě na čištění podlah.

jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahučištění dřevěných podlah

Měli jsme v práci menší oslavu…

Měli jsme v práci menší oslavu, která se k večeru opravu vymkla z rukou. A když jsme pak po víkendu přišli do práce a viděli ty podlahy, tak jsme naznali, že s tím opravdu musíme něco udělat. Ale náš úklidový personál s tím neporadil úplně tak, jak jsme si představovali. Na druhou stranu jsme je opravdu hodně zašpinili a neměli na to dostatečné prostředky. Tak jsme si řekli, že si na to někoho najmeme a vybrali jsme si právě tuto úklidovou firmu. A odvedli tak vynikající práci, že mě to donutilo o nich a její službě napsat. K úspěšnému strojovému čištění podlah používají kotoučový stroj, díky kterému se podlaze dostane skutečně hloubkovému čištění. průmyslové odmaštění podlah

čištění betonových podlahjak kvalitně vyčistit podlahyfluatace podlahy

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou…průmyslové odmaštění podlah

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali vše doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Jejich výsledků však nedosahují pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě zaměstnanců, kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky ve firmě nezaměstnávají. Snaží se, aby zákazníci byli maximálně spokojeni. A stejně tak jsme byli spokojeni i my. Já osobně byla tak nadšená, že jsem toto jejich čištění začala využívat i pro svou vlastní domácnost. Díky tomu mám doma mnohem méně práce.

jak vyčistit schodykotoučový stroj na podlahykvalitní úklidová firma