Pocházím z dělnické rodiny. Doma se mi odjakživa smáli, že jsem pomalý a duchem pořád někde jinde. Byl jsem zvyklý poslouchat rodiče, a tak jsem si po střední škole bez odporu vybral „rozumné povolání“. Nastoupil jsem do kanceláře jako vedoucí prodejního oddělení. Od začátku jsem však věděl, že to úplně není to pravé ořechové. Nemohl jsem se dočkat, až po práci dorazím domů a budu se moci věnovat tomu, čím jsem žil. Vždy mě bavily počítače. Proto jsem se nakonec rozhodl, že si dodělám rekvalifikační kurzy a budu se věnovat tvorbě webových stránek. umývaní oken

mytí prosklených plochmytí skelmytí oken a dveří

Moje začátky…umývaní oken

Moje začátky byly docela krušné. Práci jsem vykonával z domu. Velmi špatně jsem se soustředil, a tak jsem usoudil, že bude lepší si pronajmout kancelář. Postupně jsem také začal nabírat spolupracovníky a výsledku bylo nutné sídlo společnosti přesunout do větších prostor. Vždy jsem si zakládal na pěkném pracovním prostředí. Součástí toho je samozřejmě čistota kanceláří, včetně skel. Zprvu bylo poměrně problematické nalézt úklidovou společnost, která by splňovala naše požadavky na odbornost, spolehlivost, vstřícnost a dobrou komunikaci s klienty. Jednou jsem dostal tip od známého, což považuji za nejlepší formu reklamy. A vyplatilo se. Velice si cením úklidových služeb, které poskytuje firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Považuji ji za špičku ve svém oboru.

mytí oken ambulancemytí oken ordinacejak mít zářivě čistá okna

Na zaměstnance…

Na zaměstnance je totiž opravdový spoleh. Zatím se nám nestalo, že by dorazili jinak než ve smluvenou dobu. Svou práci odvádějí, dle našeho názoru, nadprůměrně dobře. Jsou velmi precizní, milí, zábavní a s chutí pracovat. Firma si zakládá na profesionalitě a na pracovnících, kteří mají svou práci rádi a rádi se v tomto oboru vzdělávají. Firma se snaží jít s dobou, a proto pořizuje nejmodernější techniku a čisticí prostředky, které jsou nejen efektivní, ale i dostatečně šetrné k ošetřovaným povrchům i životnímu prostředí. Jejich technologie umývaní oken je zajímavá, protože není příliš obvyklá a například já jsem se s tímto přístupem setkal poprvé.

jak kvalitně vyčistit oknaceník mytí okenlešticí přípravky na okna

Nepoužívají…

Nepoužívají totiž chemické leštící prostředky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup – okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Reálně by totiž hrozilo, že i staré leštidlo se za čas vlivem povětrnostních podmínek objeví nevzhledné stopy a mapy po leštění. Jejich technologie mytí je opravdu účinná a naše společnost je s nimi velmi spokojena. My máme vyřešeno. A co vy?