V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu služeb a jednou z nich je i čištění lité podlahy, které bychom se v tomto článku chtěli více věnovat. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

cena čištění podlahrenovace podlahfluatace podlahy

Kotoučový stroj…čištění lité podlahy

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Ručíme za to, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. A jen proto, že podlahy jsou jednodušší na udržování než koberce, to neznamená, že s nimi není žádná práce. Protože i podlahy s nedostatečnou péčí začnou brzy vypadat opotřebovaně a ztrácejí svou původní barvu. Je třeba při čištění používat i šetrných přípravků, aby nedošlo k poničení podlahy. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. čištění lité podlahy

přípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahu

Naše úklidová firma…

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Našim zákazníkům vždy po čištění podlah doporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v chovatelských potřebách. Jejich tým se sice o vše staral, ale neměli dostatečné prostředky na to, aby jejich podlaha byla opravdu hloubkově vyčištěná, tak se rozhodli využít našich služeb. A tak se obrátili na nás, abychom se o jejich podlahu postarali. Pokud chcete vědět více o našich službách, podívejte se na naše internetové stránky.

čištění betonových podlahco dělat s podlahamistaré nečistoty na podlaze