S manželem máme to štěstí, že se nám v práci daří. Takže bydlíme ve velké vile, kde s námi žijí naše čtyři děti. A v poslední době jsme si všimli, že naše okna už nejsou v úplně nejlepším stavu. Máme sice paní na úklid, která je skvělá, ale chápeme. Že umývání našich vysokých oken není nic příjemného, navíc už jí zrovna není třicet. A z venku se okna od prachu a všeho možného ušpiní hned. Takže bylo potřeba je pořádně vyčistit. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu. A tak jsme hledali na internetu podle recenzí a rozhodli jsme se pro úklidovou firmu, protože měla samé dobré reference, lidi na diskusních fórech je opravdu vychvalovali. A chápu proč, protože od té doby, co navštívili náš dům, na ně nedáme dopustit. Domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům.

S…

S takovou firmou je opravdu radost spolupracovat. Protože když vám někdo nabídne dobré služby a je ke všemu milý a spolehlivý, tak je dobré se toho potom držet. Protože něco takového se už dnes špatně hledá a věřte mi, že vím, o čem mluvím, už u nás pár úklidových firem bylo. Ale tohle byl luxus, s jakým jsme se doposud u žádné firmy nesetkali. Cena nám přišla v pořádku a dle našeho názoru dostupná pro všechny. Kteří by tuto službu mohli potřebovat. A věřte mi, že tady opravdu trefíte do černého.  Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. A je skvělé, že se zabývají i celou řadou dalších úklidových služeb. Určitě se na ně obrátíme i s čištěním podlah, protože tuto službu od nich lidi taky velmi vychvalovali a podlahy jednou za čas také potřebují pořádné vyčištění. Aby se prodloužila jejich životnost.

A…

A tato firma nám toto rozhodně může zařídit. Takže tuto firmu za svou rodinu mohu vřele doporučit. Okna jsou stále lesklá jako zrcadlo a my s nimi už nemusíme prakticky nic dělat. Prach nebo něco podobného z venku smyje déšť a zevnitř se okna prakticky nešpiní, takže jsou naprosto v pořádku. Dali na okna totiž nějakou impregnaci, takže je s nimi už mnohem méně práce. Osobně mě mytí oken zaujalo natolik, že jsem ho doporučila i u nás v práci, protože tak už jsme také vyzkoušeli řadu úklidových firem a nikdy jsme nebyli moc spokojení. Ale věřím, že kolegové s firmou budou spokojení tak, jako jsme byli doma my. Tato firma navíc své služby realizuje nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má opravdu široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s.r.o.