Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A tak jsem se rozhodl využít jejich služeb, protože moje podlahy byly zašpiněné od olejových barev. Malování je můj koníček, a tak tím trávím hodně času. Jenže jednou se mi tu podlahu podařilo už opravdu hodně zašpinit. Snažil jsem se to z podlahy vyčistit, ale bůh ví jak mi to nešlo. Ale nakonec jsem se s tím přestat trápit. Vzpomněl jsem si totiž na to, co jsem četl o té úklidové firmě a rozhodl se. Že bude nejlepší si je na tu práci najmout. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.

Kontaktoval…

Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit.A velmi mile překvapen jsem nebyl jen já, ale i manželka. Podlaha byla v perfektním stavu. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí. Takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje.

Naopak…

Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Proto neváhejte a obraťte se na ně, ať už potřebujete cokoli z úklidových služeb jako například čištění lité stěrky. Nenabízí totiž jen čištění podlah, ale i spoustu dalších služeb. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.