Vlastníme rekreační středisko v lesích, které pronajímáme táborům a školním výletům. A protože jsme menší rodinné středisko, tak se o většinu snažíme starat samy. Jenže podlahy už na tom byly špatně a nevěděli jsme, jak je vyčistit. Snažili jsme se, ale moc nám to nevyšlo. Podlahy pořád nevypadaly zrovna dobře. Ale bylo toho na nás hodně a my na to evidentně neměli ty nejlepší prostředky. Tak jsme usoudili, že bude nejlepší si na to najmout nějakou úklidovou firmu. Ty podlahy si to už opravdu zasloužily. Tak jsme si sedli k internetu a hledali jsme někoho, kdo by měl dobré reference. Přece jenom těch prostor a podlah je hodně, takže to nebude nejlevnější. A pokud už za to máme utratit, tak ať to aspoň nejsou vyhozené peníze. A našli jsme jednu, která měla vážně dobré reference i na mytí lité stěrky. Měla na internetu opravdu dobré reference, všichni o nich psali moc dobře.

Tak…

Tak jsme si říkali, že by to mělo být v pořádku. A bylo, odvedli vážně skvělou práci. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné. Takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt. Což je super, protože děti občas doslova poletují, tak aspoň jen tak neuklouznou. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná. Od zaměstnanců jsem se dále dozvěděla. Že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo.

Mají…

Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto je všem vřele doporučujeme. Ano, nebyla to levná záležitost, jejich cen jsou trochu vyšší než u ostatních firem, ale je to opodstatněné. Používají ty nejlepší technologie a kvalitní kosmetiku, a to už samo o sobě nemůže být levné. A podlahy se po jejich čištění mnohem lépe udržují. A to je pro ty, kteří provozují hotely, penziony a tak podobně k nezaplacení. A proto se rozhodně do budoucna na nikoho jiného obracet nebudeme. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.