Bydlím s mámou ve větším bytě na okraji města. Moje máma je nezastavitelná a pořád někde pracovně vycestovává. Proto mi s domácností moc nepomáhá a já se o ní v podstatě starám sama. Však co, většinu roku také mamku ani v bytě nevidím. Stráví víc času na hotelových pokojích než u nás doma. Proto například i úklid v bytě si dělám sama. Snažím se tu uklízet pravidelně, přestože sama chodím do práce a mám i já svůj osobní život. Takže to občas nejde tak, jak bych si představovala. Jedinou věc, co jsem už delší dobu odkládala, bylo mytí oken. mytí zimní zahrady

mytí proskleného vstupumytí skel v kancelářimytí oken ve výškách

Když už jsem se k tomu dostala…mytí zimní zahrady

Když už jsem se k tomu dostala a dokopala, moc jsem tomu nedala, protože to nebyla zas až taková sranda. A když jsem okno vytřela do sucha, tak nebylo vůbec lesklé, spíše žíhané. Rozhodla jsem se tedy, že si na mytí oken někoho zavolám. Na internetu jsem našla velké množství firem, které zajišťují úklid v domácnosti.  Ale když jsem si důkladněji přečetla různé recenze, hodnocení a komentáře od spokojených zákazníků, byl zde jasný vítěz. Měli opravdu hodně kladných hodnocení na mytí zimní zahrady.

mytí oken v rodinném doměkvalitní umytí okenmytí velkých skleněných ploch

Neváhala jsem…

Neváhala jsem a kontaktovala jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. ohledně mytí oken u nás v bytě. Poslala jsem jim počet a rozměry oken. Ještě týž den mi byla zaslána cenová nabídka, která byla opravdu příjemná. Nic nebránilo následné realizaci zakázky. V daný den pak přišli zaměstnanci firmy, kteří se okamžitě a bez zdržování pustili do práce. Bylo vidět, že mají velmi bohaté zkušenosti a jsou v tomto směru vyškolení. Jednoduše vědí, co dělají. Začali tedy hned mýt okna pomocí rozmýváků a saponátu s vodou. Když byly okna důkladně umytá, pomocí gumové stěrky setřeli okna do sucha, a nakonec použili bavlněnou plenku, kterou okna krásně vyleštili. Ano, nepoužili žádné lešticí přípravky. Také jsem tomu nemohla uvěřit, ale šlo o to, že okna se krásně leskla a byla zcela bez šmouh. S firmou jsem byla velmi spokojena a nebojím se ji doporučit.

cena za profesionální mytí okenkvalitní mytí oken v domácnostimytí oken v bytě