O plovoucí podlahy je potřeba pořádně pečovat jako o všechny ostatní druhy podlah nebo i koberce. Podlahu byste určitě neměli čistit nekvalitními přípravky, které by mohly podlahu poškodit, nebo ji drhnout nekvalitní kartáči s hrubými štětinami. Ty by totiž zase mohly podlahu poškrábat. Proto čištění podlah realizujeme pomocí kvalitního kotoučového stroje, který nejen dokáže pořádně vyčistit podlahu, ale je i velice šetrný, takže se nemůže stát, že by došlo k poškození vaší podlahy. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem, tzv. fluatačním nátěrem. Díky tomu vydrží vaše podlaha čistá mnohem déle a nová špína se již tolik neusazuje a je ji poté možné ji i vyčistit domácím čištěním. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. generální čištění podlah

cena čištění podlahčištění průmyslových podlahrenovace podlah

Dobře udržovaná podlaha…

Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. A krásný interiér patří k harmonické atmosféře jak vašeho domu, tak i k vašemu pracovišti. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. U nás v A SERVISU LIPKA, s.r.o. na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou.

přípravky na čištění podlah voskování podlahjak vyčistit podlahu

Voskování podlah…

Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Naši prověření zaměstnanci naší mezinárodní společnosti procházejí pravidelným školením a vzděláváním v oblasti používání úklidové chemie a technologických postupů úklidu včetně strojního vybavení. Můžete se tak spolehnout na kvalitu naší odvedené práce, díky které budou vaše podlahy jako nové.

Naší poslední zakázkou bylo generální čištění podlah v jedné prodejně se sportovním vybavením, kde už podlaha byla špinavá a tamní zaměstnanci si s tím nevěděli rady. A tak vyhledali naši pomoc a my jsme se už o vše postarali podle postupu, který jsme popsali výše. Jsme moc rádi, že byli s našimi službami spokojení. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

čím vyčistit podlahuco dělat s podlahamistaré nečistoty na podlaze