V našem nahrávacím studiu podlahy už nebyly úplně v nejlepším stavu. Poprosily jsme uklízečky, aby tomu věnovaly zvýšenou pozornost, ale ani tak to nemělo moc velký efekt. Řekly nám, že nedisponují takovými prostředky, aby to přineslo výsledky, jaké my očekáváme. Což je pravda, měli jen klasické čisticí prostředky. Tak jsme si řekli, že ji necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazili jsme na úklidovou firmu, která měla opravdu vynikající reference. Tak jsme si řekli, že se obrátíte právě na ně. Lidem jsme vysvětlili naši situaci a řekli. Co přesně bychom si představovali. Domluvili jsme s nimi na termínu a těšili se, až budou podlah konečně pořádně čisté. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli.

A…

A z výsledku jsme byli všichni opravdu nadšení. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli. Prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt. Což je opravdu skvělá věc, protože se podlaha potom ještě lépe udržuje a tolik nepodkluzuje. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností podlahy mytí můžeme všem jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý. Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb, takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně. Protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. Já osobně jsem z jejich služeb tak nadšená, že jsem je začala využívat i pro svou vlastní domácnost. To jejich čištění podlah je opravdu učiněný zázrak. Jsem ráda, že jsme narazili právě na tuto firmu a určitě měnit nebudeme. A vše za ještě přijatelnou cenu, když uvážím, jakou kvalitu nabízejí. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a V Rakousku, takže je vidět, že jsou skutečně dobří, když působí i mimo naši republiku. Takže pokud poptáváte čištění podlah, tak u této firmy jste na správné adrese.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.