Náš panelový dům má dvanáct pater a máme jednu uklízečku, která se o vše stará. A zvládá to dobře, jen okna jsou bohužel trochu problém. Protože vyčistit všechna okna perfektně. A taky ta, co jsou hlavně vysoko. Ta vnitřní strana ještě umýt jde, ale ta venkovní ne, navíc jsou okna ve společných prostorách nastavená tak, aby se dala otevřít jen na ventilačku. Takže ta okna z venku vypadala hrozně. Tak jsme naznali, že by bylo nejlepší se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Jelikož jsme na to měli v družstvu omezený rozpočet, museli jsme najmout takovou společnost, která svůj úkol splní tak. Aby se investice vyplatila a ne zkoušet více firem a utratit tak zbytečně příliš velkou sumu. A protože jsme neměli nikdo z nás doposud se žádnou zkušenosti, tak jsme hledali na internetu takovou. Která by se nám nejvíce zamlouvala a splňovala naše parametry.

Se…

Se členy družstva jsme se nezávisle rozhodli na tom, že se nám všem nejvíce líbila úklidová firma a tak jsme se pro ni rozhodli. A spokojeni jsme s nimi byli nejenom my, ale i zbytek nájemníků v našem domě. Okna se leskla jako zrcadlo a práce jim zabrala jenom pouhý jeden den, což je na tak vysoký panelák s několika okny opravdu krátká doba. Zaměstnanci byli navíc velice milý a komunikativní. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako výkon jejich práce, protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům, termín nám také nabídli poměrně brzký a k jeho přesouvání nebo dalším zmatkům nedošlo. S takovými milými zaměstnanci se nepotkáte na každém rohu, a je tedy radost s nimi spolupracovat. Skoro nikdo nechce pracovat s lidmi, kteří jsou nepříjemní, i kdyby prováděli dobré služby.

Pak…

Pak je to člověku proti srsti. Obzvlášť v případě, kdy je firma nespolehlivá, přesouvá termíny a mění podmínky. To je pak člověk jen otrávený, protože to není nic jiného, než ztráta času. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než standardně, ale z hlediska poměr cena výkon se jedná o skvělou firmu, kterou můžeme jedině doporučit. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě hrozný. A tady to bylo v pořádku. Opravdu firmu moc doporučujeme. Takže pokud hledáte někoho schopného na čištění zimní zahrady, tak tady jste opravdu na správné adrese. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.