V našem kadeřnictví jsme si vždy podlahu čistily samy, ale poslední dobou se nám podlaha zdála více a více špinavá a hlavně dokonce začala už i trochu lepit. A přitom jsme se o naše prostory snažili vždy starat. Ale i tak podlaha vypadala, jak vypadala. Takže pokud podlaha vypadala takto i přesto, že jsme ji umývali, tak jsme naznali. Že pokud ji chceme mít opravdu čistou, tak my dvě s ním nic víc nezmůžeme. Tudíž jediné, co nám zbývalo, tak obrátit se na úklidovou firmu. Takže jsme s kolegyněmi začaly hledat na internetu jak umývat podlahy, abychom našly takovou firmu, která by měla dobré reference. A nakonec jsme si vybrali.

Měla…

Měla na internetu nejlepší hodnocení a na všech fórech o nich psali opravdu dobře. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce, ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém s tím dojet až po osmé večer, kdy máme zavřeno. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. A kolegyně taky. Dále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy.

Tímto…

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk a i my s ním máme výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod. Například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. A jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.